14 listopada 2016

Ta kobieta schudła 85 kg robiąc jedną rzecz

Została trenerką Zumby!

Pewnego dnia postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Niezadowolona ze swojego wyglądu i samopoczucia, z dnia na dzień porzuciła starte nawyki. Kelly zawsze stroniła od aktywności fizycznej i od najmłodszych lat unikała sportu. W liceum i na studiach, kiedy musiała ćwiczyć, zawsze symulowała chorobę. 

W najgorszym momencie Karen Kelly ważyla ponad 160 kg. Już w wieku 11 lat, miała znaczącą nadwagę w postaci prawie 80 kg. 

Nienawidziłam ćwiczyć, tak bardzo, jak nie lubiłam oglądać swojego odbicia w lustrze podczas treningu. Bałam się ludzi i ich reakcji na mój wygląd. Wstydzilam się siebie - mówi Karen. 

fot. www.cbc.ca 

Karen miała depresję i bardzo cierpiała po śmierci matki. Kobieta doprowadziła się do takiego momentu w swoim życiu, w którym nie wiedziała co ma ze sobą zrobić. 

Wszystko zmieniło się pewnego dnia, kiedy zasłabła za kierownicą i straciła panowanie nad autem. Zrozumiała wtedy, że ma dla kogo żyć i musi coś ze sobą zrobić. Niedługo po zdarzeniu zaadoptowała bardzo ruchliwego labradora o imieniu Mia, który potrzebował częstych spacerów. Sama przyznaje, że gdyby nie to, nie byłoby jej dzisiaj. Będąc młodą matka, nie miała nawet siły pchać wózka z własnym synkiem. 

fot. www.cbc.ca

Postanowiła codziennie chodzić z psem na spacer. Rozpoczęła od krótkich dystansów, z czasem coraz bardziej je wydłużając. Doskonale pamięta swój pierwszy spacer, po którym myślała, że zejdzie na zawał. Rozpłakała się wtedy ze swojej bezsilności.

Jednak zmotywowana przez nowego członka rodziny i zarazem najlepszego przyjaciela była w coraz lepszej kondycji. Nie zważała na deszcz, śnieg, wiatr, czy upał. Po prostu robiła swoje. Tym samym przez 4 lata, dzięki prostym treningom w formie spacerów, straciła na wadze ponad 85 kg. 

Karen jest teraz w najlepszej formie w swoim życiu. Jest szczęśliwa, pełna energii i chęci do życia. Nie wyobraża sobie jak mogła doprowadzić się do poprzedniego stanu i szokuje ją to, jak bardzo zaniedbała swoje zdrowie. 

Wcześniej prowadziła bardzo niezdrowy tryb życia. Bez opamietania jadła fast foody i słodycze. Zrobiła kurs instruktorki fitness i została nawet trenerką Zumby. 

ZOBACZ - Massy Arias, niesamowita trenerka, która pokonała depresję [FOTO]


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię