9 listopada 2016

Mimo 70 lat nadal trzyma formę

Sylvester Stalone nie przestaje zaskakiwać

Bez wątpienia Sylvester Stallone jest inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie. Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się film, na którym aktor zaskoczył swoją sprawnością.

Mimo ukończenia 70 lat, Sylvester Stallone nie przestaje zaskakiwać formą. Mimo swojego napiętego grafiku, potrafi znaleźć czas na siłownie i ćwiczenia. Tego wszystkiego nie osiągnąłby bez przestrzegania planu dietetycznego. Mimo upływu kolejnych lat, Sylvester nie przestaje pracować nad swoją sylwetką. Aktor zdradził swoim fanom jego sposób na to jak dba o swoją formę.

 

 

"Wstaję rano o 7:30. Pierwsze, co to piję szklankę płynnych aminokwasów. Około 07:45 mam śniadanie - lekkostrawne pokarmy. Na przykład, dwa jajka, cztery figi i chleb tostowy pumpernikiel. Odpoczywam 1 godzinę i 15 minut, aby dać czas żywności do strawienia. Następnie około 9 rano jestem w siłowni.(...) 
Mam obiad około 12:30. Typowy obiad to: sałatki, kurczak bez skóry, figi i jagody, kilka kromek ciemnego chleba. Oprócz kurczaka i ryb, od czasu do czasu lubię zjeść cielęcinę. Wszelkie mięso jem po prostu przygotowane i bardzo chude. Zazwyczaj staram się trzymać z dala od czerwonego mięsa i jem je raz w tygodniu (...) Biorę również dwie łyżki octu z jabłek cedrowych, który ma 19 zasadniczych składników mineralnych."

 

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię