8 listopada 2016

Ta dieta nie tylko odchudza ale też genialnie wpływa na wygląd skóry

W ostatnim czasie, dieta ta zyskała niesamowitą popularność. Do jej stosowania przyznają się gwiazdy Hollywood, które zakochały się w niej bezgranicznie. Dieta cytrynowa, bo o niej mówimy stała się jedną z najbardziej popularnych diet.

DIETA CYTRYNOWA

Dieta cytrynowa nazwana potocznie dietą lemoniadową szturmem podbiła Internet. Jej twórcą jest Stanley Burroughs. Dieta ta bazuje na cytrynie, która charakteryzuje się wieloma właściwościami zdrowotnymi. Świetnie odkwasza organizm i usuwa z niego wszystkie toksyny. Cytryna to jedno z najlepszych źródeł witaminy C, która wspomaga nasz układ odpornościowy i pomaga zwalczyć wolne rodniki. Okres stosowania diety cytrynowej nie może być dłuższy niż 12 dni.

W czasie całej diety należy wykluczyć wszystkie dotychczas spożywane posiłki. Zasada ta dotyczy także wypijanych napojów. Dieta cytrynowa wyklucza spożywanie jakichkolwiek płynów, poza lemoniadą. Lemoniada bazuje na polaczeniu ze sobą 4 składników: wody, soku z cytryny, pieprzu Cayenne lub imbiru oraz syropu klonowego. Dziennie należy wypić takiej lemoniady 2,5 litra czyli ok. 10 szklanek. W celu zrobienia takiej lemoniady należy do ¾ szklanki wody źródlanej dodaj 2 łyżki świeżo wyciśniętego soku z cytryny oraz  szczypty pieprzu cayenne . Ostatnim składnikiem jest syrop klonowy, którego musimy dodać jedną łyżkę.

ILE MOŻNA DZIĘKI TEJ DIECIE SCHUDNĄĆ?

Według zapewnień samego twórcy tej diety, w ciągu 10 dni można zrzucić nawet 10 kilogramów. Zawarty w lemoniadzie pieprz Cayenne przyspieszy naszą przemianę materii, co wpływa bezpośrednio na spadek masy ciała. Z diety cytrynowej korzystała Beyonce, która stosowała tę dietę po urodzeniu dziecka. Piosenkarka schudła prawie 37 kilogramów po porodzie.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię