29 października 2016

Angeliny Jolie zdradziła jeden ze swoich sekretów

Hollywoodzka aktorka ujawniła przepis na odchudzającą herbatę

Jedna z najbardziej popularnych aktorek na świecie, zdobywczyni Oscara i trzech Złotych Globów, a do tego ambasadorka kampanii zajmującej się walką z głodem. O kim mowa? Mimo ukończenia  40 lat i niezwykle aktywnego trybu życia, Angelina Jolie może pochwalić się jedną z najlepszych sylwetek w Hollywood.

Cudowna herbata

Aktorka swoją figurę zawdzięcza dobrze zbilansowanej diecie i regularnym ćwiczeniom na siłowni. Nie tak dawno, aktorka zdradziła jeden ze swoich sekretów szczupłej sylwetki. Jednym z czynników dzięki którym aktorka zawdzięcza swoją figurę jest częste picie specjalnie przyrządzonej herbaty. Głównymi składnikami herbaty jest korzeń imbiru i czosnek. Dodanie tych dwóch składników do przygotowanej zielonej herbaty może przyczynić się do spadku wagi ciała. Jeśli dołożymy do tego regularne ćwiczenia cardio i dobrze zbilansowaną dietę, efekty mogą przyjść prędzej niż się tego spodziewamy.

 

 

“All women do have a different sense of sexuality, or sense of fun, or sense of like what's sexy or cool or tough.” – Angelina Jolie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

 

 

“I think if you make a good movie, people walk away arguing.” – Angelina Jolie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię