29 października 2016

Gisele Bündchen ujawnia sekret swojej idealnej figury

Poznaj trzy główne zasady modelki

Gisele Bundchen już od ponad dwóch dekad możemy podziwiać na okładkach najlepszych kolorowych magazynów na całym świecie. Bez wątpienia to jedna z najbardziej popularnych modelek. Mimo, że nieustannie podróżuje po całym świecie, urodziła dwójkę wspaniałych dzieci to nadal wygląda imponująco. Chcecie poznać sekrety jej idealnej sylwetki i niezwykłej urody? Zdradzamy wam trzy sekrety modelki.

1. PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE

Brazylijska modelka znana jest nie tylko ze wspaniałej urody, ale także z zamiłowania do zdrowego odżywiania. Uwielbia jeść świeże owoce i warzywa, bez których nie wyobraża sobie każdego dnia. Gisele unika przetworzonego jedzenia oraz wszelkich fast foodów. Każdy posiłek jest dokładnie przemyślany i przypada na ściśle określoną porę. Modelka dużą wagę przywiązuje do kwestii spożywania swojego ostatniego posiłku w ciągu dnia. Kolację stara się jeść przynajmniej trzy godziny przed snem.

2. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Gisele Bundchen jest wielką miłośniczką aktywnego trybu życia. Jej największą pasją jest joga, bez której nie wyobraża sobie każdego dnia. W jednym z wywiadów stwierdziła, że joga to nie tylko przyjemny sposób na piękną i sportową sylwetkę, ale to przede wszystkim jeden z najlepszych sposób na wzmocnienie swojej odporności, co przekłada się na pracę całego organizmu.

3. WODA KOKOSOWA

Na wielu zdjęciach możemy spotkać Gisele z jej ulubionym napojem, którym jest bez wątpienia woda kokosowa. Woda kokosowa to bogactwo cennych witamin i minerałów. Jej pozytywne wartości doceniła modelka, która nawet podczas wyjazdów po całym świecie zabiera ze sobą swoją ulubioną wodę. Woda kokosowa nazywana jest eliksirem młodości, ponieważ pozytywnie wpływa na kondycję skóry.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię