27 października 2016

Listopadowy SHAPE już w sprzedaży

Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Na okładce wystąpi Anna Lewandowska, popularna trenerka fitness i żona najlepszego polskiego piłkarza. 

W środku numeru Anna pojawi się wraz ze swoim Healthy Teamem, grupą trenerów personalnych, z którymi ściśle współpracuje i się przyjaźni. W udzielonym wywiadzie opowiedzą o sztuce pracy zespołowej. Zaprezentują też wspólny trening. 

Temat numeru: ranking 12 najpopularniejszych diet odchudzających, stworzony z pomocą pięciu ekspertów - dietetyków z różnym podejściem do żywienia. Bierzemy pod uwagę takie kategorie, jak: skuteczność, trudność przestrzegania i walory zdrowotne. Podsumowaniem materiału będzie szczegółowy jadłospis na 7 dni, przygotowany według zwycięskiej diety.

Zajmiemy się także jedną z najbardziej popularnych obecnie metod treningowych, czyli interwałami. Zweryfikujemy, co na ich temat jest prawdą, a co kłamstwem. Czy faktycznie świetnie spalają tkankę tłuszczową? Jak bardzo obciążają organizm? I czy ćwiczyć może każdy? 

Najwyższy czas, by zacząć także przygotowania do sezonu zimowego. Przedstawiamy kilka prostych ćwiczeń wzmacniających stawy, więzadła i mięśnie. 

W dziale Health opisujemy problem anemii - skąd sie bierze, jak ją wykryć i jak sobie z nią poradzić. Problem ten często dotyka osób, które intensywnie trenują i jednocześnie stosują restrykcyjną dietę. 

W tym samym dziale znajdzie się teź praktyczny przewodnik po modnych ostatnio priobiotykach - które i w jakich dolegliwościach warto stosować oraz jak kupować te najbardziej skuteczne. 

Poza tym m.in. o tym:

  • jak naturalnie wesprzeć płodność,

  • sposoby na nietrzymanie moczu, czyli ćwiczenia mięśni dna miednicy,

  • podróż na najmniejszą z Wysp Kanaryjskich,

  • jak samodzielnie w kuchni przygotować kosmetyki do włosów.

EXTRA DODATEK!

Do każdego numeru SHAPE dołączamy jedno z czterech wydań specjalnych (Odchudzanie, Bieganie, Shape Mama lub Fit40+).

ZOBACZ Top 8 polskich fit facetówv (w tym także Robert Lewandowski) 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię