31 października 2016

10 hot & fit muzyków z Instagrama [FOTO]

Nie tylko mają piękne głosy, ale także rozbudowane torsy!

1. Adam Levine @adamlevine

 

Oscar ready...too over the top?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adam Levine (@adamlevine)


2. Pharrell Williams @pharrell

 

Thank you to all the Future Music Festival fans. @i_am_other

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pharrell Williams (@pharrell)


3. Justin Timberlake @justintimberlake

 

Warm up... #TrueColors #DreamworksTrolls

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Timberlake (@justintimberlake)

 

4. Lenny Kravitz @lennykravitz

 

#tbt shot the morning of my last birthday by @markseliger

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lenny Kravitz (@lennykravitz)


5. Miguel @miguel

 

@torrishack

Film zamieszczony przez użytkownika Miguel (@miguel)

 

 

aqui, tranquilo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Miguel (@miguel)


6. The Game @losangelesconfidential

 

 

Rock em' to sleep.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Game (@losangelesconfidential)

 

7. Drake @champagnepapi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika champagnepapi (@champagnepapi)


8. John Mayer @johnmayer

 

We need to catch up soon.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika johnmayer (@johnmayer)

 

 

You gotta fight for your right to summer

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika johnmayer (@johnmayer)


9. Joel Madden @joelmadden

 

back on tour next week...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joel Madden (@joelmadden)

 

10. Jared Leto @jaredleto 


ZOBACZ Top 8 polskich fit facetów


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię