21 października 2016

10 sposobów na motywację do treningu!

#FITGRA, czyli jak połączyć trening z zabawą

Chciałabyś zacząć chodzić na siłownię, jednak brakuje Ci motywacji?  A może jesteś tam regularnie, ale Twój zapał słabnie w te zimne, deszczowe dni?

Oto 10 skutecznych sposobów, aby się zmotywować, według Gosi i Magdy z Fitestujemy.pl, organizatorek akcji #FITGRA:

  1. Przede wszystkim urozmaicaj swój trening! Ważne, aby nie popaść w rutynę. Rutyna, jak wiadomo, zabija J
  2. Znajdź współtowarzysza morderczych treningów! W kupie siła :)
  3. Postaw sobie krótkookresowe, niewielkie cele. Łatwiej Ci będzie je zrealizować. A zapał szybko przeistoczy się w turbo zadowolenie z efektów. To daje niesamowitego kopa do działania
  4. Nie zamykaj się w małej grupie „starych” znajomych. Wokoło Ciebie jest mnóstwo osób, które mają podobne zainteresowania co Ty i z chęcią poćwiczą razem.
  5. Wgraj sobie do telefonu/ipoda/MP3 swoją ulubioną muzykę! Trening przy muzyce będzie jeszcze przyjemniejszy.
  6. Zrób sobie zdjęcie „przed” i „po” (przed metamorfozą i po niej). Gdy zobaczysz pierwsze efekty, będziesz dążyć do następnych
  7. Pochwal się wszystkim dookoła, że trenujesz, że chodzisz regularnie na fitness, że masz z tego frajdę. Trudniej Ci będzie się z tego wycofać.
  8. Kup sobie… za małe spodnie! Ależ to będzie radość, kiedy w końcu się w nie zmieścisz
  9. Wykup abonament na siłownię, na kilka miesięcy. Szkoda by było gdyby przepadł, a wraz z nim ciężko zarobione pieniądze
  10. Polub sportowe fanpage, gdzie codziennie udostępniane są motywujące posty. Czytaj sportowe gazety, przeglądaj strony poświęcone sportowi.

I co przekonaliśmy Cię? :)

Jeżeli nadal brakuje Ci motywacji, to mamy coś, co już ostatecznie powinno Was przekonać.

Od 20 października do 26 października w klubach Calypso Fitness Club Polska  prowadzona będzie #FITGRA, w której do wygrania będzie ponad 1000 nagród. To połączenie treningu ze świetną zabawą! Do wygrania/znalezienia będą m.in. monitory fitness od TomTom, bony zakupowe do CH Factory Ursus, kosmetyki Evree, Bioxsine, Clochee, czekolady od sieci Piotr i Paweł, vouchery na zabiegi kosmetyczne czy zaproszenia do Salad Story.

O co chodzi?

#FIT GRA to gra miejska realizowana cyklicznie w klubach fitness i siłowniach. Każdy, kto przyjdzie do wybranych klubów fitness w określonych dniach może znaleźć nagrody od FiTestujemy.pl i partnerów akcji. Upominki ukrywane są w szafkach, sali fitness czy na siłowni. Dodatkowo osoby, które udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcie nagrody z odpowiednim hashtagiem, mogą wygrać nagrodę główną w postaci np. zegarki – nagradzane jest najbardziej kreatywne zdjęcie.

Akcja ma na celu popularyzację treningów na siłowniach i w klubach fitness, umilenie treningu stałym klientom oraz przyciągnięcie do klubu niezdecydowanych. Dodatkowo ćwiczący mogą poszukiwać nagród wspólnie, dzięki czemu zabawa jest jeszcze ciekawsza i angażująca. Kolejny etap zabawy to zrobienie sobie super kreatywnego, śmiesznego zdjęcia z nagrodą. Dla najlepszych – dodatkowe gifty :)

Wśród partnerów: Clochee, Evree, CH Factory, Piotr i Paweł, Salad Story, Bakalland, Bioxsine, Stovit, LaserCare oraz TomTom!

Patronem medialnym akcji jest Shape

Więcej informacji na Facebooku


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię