20 października 2016

Niesamowite metamorfozy trenerów personalnych

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądali wasi ulubieńcy!

Zastanawialiście się jak wyglądali wasi ulubieni trenerzy personalni, zanim zaczęli być popularni? Jeśli nie, to przedstawiamy Wam zdjęcia 5 najbardziej popularnych trenerów personalnych w Polsce. Niech zamieszczone metamorfozy zmotywują Was do działania. 

AKOP SZOSTKA

Akop Szostak - kulturysta, trener personalny, zawodnik mieszanych sportów walki i przede wszystkim wielki motywator. Fantastyczna osoba, która każdego dnia motywuje setki tysięcy ludzi do pracy nad własną sylwetką. 

DANIEL MAJEWSKI

Daniel Majewski szturmem podbił media społecznościowe w Polsce. Swoją popularność zyskał dzięki niesamowitej metamorfozie, która dla wielu osób stała się ogromną motywacją. Mimo wady serca i wielu przeciwności losu zapisał się na siłownię. Jak sam przyznaje, była to jego najlepsza decyzja w życiu. Swoją ciężką pracą udowodnił, że niemożliwe nie istnieje. 

PAWEŁ GŁUCHOWSKI

Paweł Głuchowski to jedna z najbardziej utytułowanych osób w świecie kulturystyki. Na jego koncie możemy znaleźć wiele tytułów mistrzowskich oraz udziałów w prestiżowych zawodach. Swój sukces zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy na siłowni, którą zmotywował już setki osób.

JACEK KRAMEK

Poniższe zdjęcie oddaje ogrom pracy Jacka, którą wykonał w ciągu ostatnich 11 lat. Medalista imprez fitnessowych Ifbb, Mistrz Polski Mensphysique 2015 kat 178 to tylko niektóre z sukcesów Jacka Kramka. Lata ciężkiej pracy na siłowni zaowocowały idealną sylwetką, która jest inspiracją dla wielu osób.

MARIUSZ MRÓZ

Spektakularna metamorfoza Mariusza spowodowała, że jest on jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Każdego dnia pomaga wielu ludziom w osiągnięciu ich zamierzonych celów. 

Zobacz też galerię najbardziej SHAPE i HOT polskich trenerów.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię