13 października 2016

Złote zasady treningu Jasona Stathama

Aktor zdradza swój sekret

O perfekcyjnej sylwetce Jasona Stathama marzy wielu mężczyzn na całym świecie. Jason Statham swój wygląd zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy nad swoim ciałem. Sprawdźcie złote rady Jasona Strahama, które przybliżą Was do osiągnięcia perfekcyjnej sylwetki.  

Jason Statham

Jason Statham to jeden z najbardziej popularnych aktorów w Hollywood. Aktora możemy kojarzyć z takich filmów jak: m.in.: Transporter, Death Race, Niezniszczalni czy Szybcy i wściekli. Można powiedzieć, że sukces zawodowy zawdzięcza swoim sportowym korzeniom. Już od najmłodszych lat Jason był bardzo aktywny fizycznie. Swoją karierę aktorską zaczynał od pracy kaskadera. Jego wyjątkową sprawność fizyczną i świetną wysportowaną sylwetkę docenili twórcy filmów z Hollywood. Swoją pierwszą poważną rolę filmową zagrał w 1997 roku. Jason Statham obecnie ma 49 lat i może pochwalić się jedną z najbardziej wysportowanych sylwetek w Hollywood. Jego profil na  Facebooku polubiło blisko 55 milionów ludzi, a na Instagramie codziennie obserwuje go ponad 8,5 miliona ludzi z całego świata. Wiele osób zastanawia się jak to możliwe, że Jason mimo 49 lat ma tak idealną sylwetkę.  Przyjrzeliśmy się temu dokładnie i zdradzimy Wam główne zasady treningu i diety Jasona Stathama.

Główne zasady treningowe Jasona Stathama

  1. Jason twierdzi, że najważniejszym elementem w drodze po perfekcyjną sylwetkę jest dieta. Unika wysoce przetworzonych produktów, słodzonych napojów i jedzenia typu „fast food”. Jego ulubionym daniem jest mięso kurczaka w połączeniu brązowym ryżem i warzywami gotowanymi na parze.
  2. Planowanie każdego treningu to klucz do sukcesu. Jason stara się nie powtarzać tego samego zestawu ćwiczeń. Dzięki temu skutecznie wyeliminował rutynę ze swoich treningów.
  3. Kolejną złotą zasadą jest skrupulatne zapisywanie i opisywanie każdego treningu. Pozwala to na późniejszą dokładną analizę słabych stron, nad którymi należy popracować.
  4. Odpowiednia muzyka i skupienie to kolejne elementy bez których Jason nie wyobraża sobie treningu. Dzięki odpowiedniej motywacji przed i w trakcie treningu jesteśmy w stanie poprawić swoje sportowe wyniki.

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię