27 sierpnia 2018

Czujesz dyskomfort w trakcie biegania lub podczas HIIT treningu? Znamy na to sposób.

Reebok stworzył innowacyjny stanik sportowy, który ćwiczy razem z Tobą!

Tags: trening reebok
Źle dobrany biustonosz sportowy to zmora wielu kobiet. Może i ty doświadczyłaś dyskomfortu w trakcie intensywnego biegu, albo brak swobody w czasie treningu?

Czy wiesz że 1 na 5 kobiet unika aktywności fizycznej ze względu na problem z dobraniem odpowiedniego stanika sportowego?

Marka REEBOK, po kilku latach testów laboratoryjnych stworzyła stanik, który reaguje na intensywność ćwiczeń. Zapewnia odpowiednie wsparcie i kontrolę, dosłownie reaguje na twoje potrzeby. Wyposażony w technologię Motion Sense, czyli zastosowanie w tkaninie stanika roztworu o żelowej konsystencji, który przy spokojnych ruchach staje się płynny, a przy szybkich I dynamicznych twardnieje. To sprawia, że stanik natychmiast adaptuje się po pierwsze do kształtu piersi, a po drugie reaguje na rodzaj i intensywność ćwiczeń.


fot. materiały prasowe REEBOK

Zaciekawiona? My bardzo!

REEBOK PureMove dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarowej: XS, XS +, S, S +, M, M +, L, L +, XL, XL +. To dodatkowe udogodnienie, szczególnie dla kobiet, które w standardowej rozmiarówce nie mogły znaleźć idealnego stanika sportowego.


fot. materiały prasowe REEBOK

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię