27 sierpnia 2018

QCZAJ porwał Sopot razem z TIDAL!

Co za emocje, co za energia!

Za nami otwarty trening QCZAJ’a w ramach TIDAL X SUMMER - a my mieliśmy przyjemność patronować temu wydarzeniu. Fani jednego z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce ćwiczyli w rytm wakacyjnych hitów w sopockiej Zatoce Sztuki.

Miniony piątek (24.08) w Sopocie upłynął pod hasłem aktywności fizycznej. Ponad kilkanaście osób z całej Polski rozpoczęło dzień od zdrowego śniadania, ze sportowym mentorem – QCZAJ’em, w Zatoce Sztuki. Podczas porannego spotkania porozmawialiśmy z QCZAJ’em o sporcie, pasji i rozwoju osobistym.

fot. materiały prasowe

Uczestnicy zostali wyłonieni w konkursie „stream 2 win” zorganizowanym przez serwis streamingowy TIDIAL. Aby wziąć udział w konkursie, należało odsłuchać specjalną playlistę, którą przygotował dla użytkowników TIDAL, QCZAJ. W trakcie odtwarzania playlisty, w aplikacji mobilnej TIDAL pojawiało się powiadomienie z przyciskiem „Biorę udział”. Po kliknięciu w przycisk, użytkownik był automatycznie przekierowywany do pytania  konkursowego. Nagrodami w konkursie był strój sportowy ufundowany przez markę 4F oraz spotkanie z trenerem.


fot. materiały prasowe

O godzinie 11:00, w sali kryształowej Zatoki Sztuki z widokiem na morze, odbył się bezpłatny trening pod okiem instruktora. Ponad kilkadziesiąt osób wzięło udział w zajęciach fitness wzmacniających całe ciało. Na zakończenie, QCZAJ w znanym sobie stylu przypomniał wszystkim zebranym o tym, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości, a także aktywność fizyczna w codziennym życiu.


fot. materiały prasowe

Dzień z QCZAJ’em to ostatni punkt cyklu TIDAL X SUMMER - wakacyjnych aktywności odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. W ramach dwumiesięcznych aktywacji odbyły się koncerty wielu znanych artystów m.in. Krzysztofa Krawczyka, Smolastego czy międzynarodowej gwiazdy Buraka Yetera.


fot. materiały prasowe

Tu sprawdź playlistę QCZAJ'a:

 

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię