22 sierpnia 2018

Największy w Polsce otwarty trening z QCZAJ’em!

A my partnerujemy temu wydarzeniu!

Już w ten piątek 24 sierpnia TIDAL i QCZAJ porwą całą sopocką plażę do wspólnego wakacyjnego treningu.

QCZAJ poprowadzi bezpłatne zajęcia w rytmie jego ulubionych piosenek.

Tym razem organizatorzy cyklu TIDAL X SUMMER (cykl wakacyjnych aktywności odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie), który odbywa się w Trójmieście, przygotowali atrakcję dla wszystkich fanów sportu. Serwis streamingowy TIDAL (na którym znajdziesz między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata ) razem z QCZAJ’em zapraszają na otwarty trening, który odbędzie się na plaży należącej do kompleksu Zatoki Sztuki w Sopocie.

Przewidywana godzina rozpoczęcia treningu to 11:00. Wszystkie chętne osoby, które pojawią się o tej godzinie na plaży Zatoki Sztuki, będą mogły wziąć udział w zajęciach pod okiem znanego trenera. Będzie także okazja do pamiątkowego selfie z QCZAJ’em. W ramach współpracy sportowiec specjalnie dla użytkowników TIDAL przygotował swoją muzyczną playlistę z utworami, do których najchętniej ćwiczy.

Tu znajdziesz dedykowaną, przygotowaną specjalnie przez QCZAJ'a playlistę:

 

 

Dołącz do wydarzenia na FB.

QCZAJ’a przedstawiać wam chyba nie trzeba, to obecnie, jeden z najpopularniejszych motywatorów w Polsce. Na Instagramie śledzi go ponad 278 tysięcy obserwatorów, a jego treningi cieszą się dużą popularnością. Mieliśmy przyjemność poznać QCZAJ’a na początku lutego – potwierdzamy fantastyczny, pełny energii, empatii, pomysłów człowiek – tu znajdziesz wywiad z QCZAJ’em.

TIDAL to serwis, który korzysta z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Zarejestruj się w TIDAL, do założenia konta możesz użyć własnego adresu email albo swojego istniejącego już konta na Facebooku lub Twitterze. Nieważne, który sposób wybierzesz, przez pierwsze 30 dni możesz cieszyć się darmowym okresem próbnym.

Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony. 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię