12 października 2016

Rewolucja w wybielaniu zębów

Jak mieć piękne białe zęby?

Chcesz wreszcie móc cieszyć się ze śnieżnobiałych zębów? Wypróbuj nową Colgate® Max White Expert White™

Każda z nas marzy o pięknym białym uśmiechu, który zadziwi wszystkich! Jest on nie tylko oznaką zdrowia, ale i podstawą pięknego wyglądu każdej z nas. Dlatego nieustannie szukamy nowości w produktach wybielających, dostępnych od zaraz w każdej drogerii.

Spędzamy masę czasu i wydajemy dużo pieniędzy, aby osiągnąć lepszy i szybszy efekt wybielania. Coraz częściej również poddajemy się zabiegom profesjonalnego wybielania, zupełnie bezsensownie! Bo następnym krokiem jest nowa pasta, dzięki której zapomnisz o problemie żółtych zębów!

Po latach badań Colgate® przedstawia zupełną nowość Colgate® Max White Expert White™ z profesjonalnym składnikiem wybielającym. Obecnie większość past wybielających usuwa przebarwienia tylko na powierzchni zębów. Colgate® Max White Expert White™ jest jedyną w Europie pastą do zębów przeznaczoną do codziennego użytku, zawierającą nadtlenek wodoru, składnik używany przez stomatologów do wybielania, dzięki czemu działa inaczej niż pozostałe pasty wybielające. Dociera głębiej, aby usuwać głęboko osadzone przebarwienia zębów, co rozkochało już w sobie niejedną z nas!

Poza usuwaniem głębokich przebarwień, formuła zawiera technologię usuwającą również powierzchniowe zanieczyszczenia i zapobiega powstawaniu nowych. Colgate® Max White Expert White™ zapewnia wybielenie zębów już w 5 dni i jest niezbędna dla każdego, kto chce szczycić się pięknym, białym uśmiechem każdego dnia.

Najlepszy efekt wybielania osiągniesz używając Colgate® Max White Expert White™ 2 razy dziennie przez 2 minuty. Zaczynaj i kończ swój dzień z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha! 

Biały uśmiech to najlepszy dodatek do każdej stylizacji!

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię