20 sierpnia 2018

TO jedno ćwiczenie skutecznie wyszczupli twoje uda

Wypróbuj koniecznie…

My, kobiety, jesteśmy dużo bardziej krytyczne w stosunku do swojego wyglądu niż mężczyźni. Często brakuje nam pewności siebie i niejednokrotnie nie akceptujemy w 100% tego jak wyglądamy.

A to za małe piersi, a to za duże pośladki, za bardzo wystający brzuch. Częścią ciała, która spędza sen z powiek i nad którą najtrudniej pracować są nasze uda.

Zdrowa dieta to podstawa, to 70% sukcesu. Dzięki prawidłowemu odżywianiu się owszem schudniesz, ale po to żeby wypracować konkretne partie mięśniowe, partie ciała potrzebne są ćwiczenia.

JAK WYPRACOWAĆ SZCZUPŁE UDA?

Przysiady są dobre, ale u niektórych kobiet mogą zwiększać nogi. Wypróbuj wypychanie bioder. Ćwiczenie to polega na tym, że kładziesz się na macie, nogi opierasz na ławce – kolana zgięte pod kątem 90 stopni. Lewą nogę prostujesz (palce stopy wyciągnięte do góry). Napnij mięśnie pośladków i zacznij unosić lewą nogę do góry. Wykonuj to ćwiczenie bardzo powoli, pamiętaj o napinaniu mięśni. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz przynajmniej 20x. Zmień nogę.

Chcesz skutecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu nóg? Wprowadź do każdego treningu to ćwiczenie, zdrowo się odżywiaj, 2x w tygodniu trenuj siłowo i postaraj się przejść 20 000 kroków dziennie.

Dasz radę? Podejmij to wyzwanie i zacznij działać.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię