9 sierpnia 2018

Poznaj fit tajemnice gwiazd!

Jak zdobyć idealnie wyrzeźbione ciało?

Gdybyś mogła zadać pytanie trenerowi gwiazd – czy pierwszym nie byłoby JAK ONI TO ROBIĄ?

Wydaje się, że każdego dnia, w każdej godzinie wyglądają perfekcyjnie, a tyją ewentualnie tylko dla roli. Tracy Anderson, trenerka fitness i przyjaciółka Gwyneth Paltrow dosadnie i krótko skomentowała jak to się robi…

Dla strony POPSUGAR powiedziała: „możesz zapytać jak zdobyć tyłek Jennifer Lopez w trzech ruchach, możesz zapytać jak uzyskać nogi Gwyneth Paltrow w trzech ruchach ale będę powtarzać, to się nie zdarzy. Droga na skróty nie istnieje.”

To chyba dość jasne, praca nad ciałem, treningi, dbanie o siebie, odpowiednie oczyszczanie i nawilżanie skóry oraz dieta ot cała tajemnica. Oczywiście jedne osoby mają większe predyspozycje genetyczne do bycia szczupłą, do ciała bez cellulitu.

Nie da się fizycznie wypracować idealnej kopii ciała ulubionej gwiazdy, celebrytki! Tak owszem zabiegi chirurgii plastycznej może i umożliwiają takie rzeczy – ale z naturą i zdrowiem mają niewiele wspólnego. Przede wszystkim musisz zaakceptować siebie, pokochać i chcieć zmienić swój styl życia, dietę, zacząć trenować tylko i wyłącznie dla siebie.

Bądź sobą! Trenuj, odżywiaj się zdrowo i daj sobie czas – efekty zaskoczą cię szybciej niż myślisz! Ceń życie, kochaj siebie i żyj w zgodzie ze sobą. Bądź autentyczna, piękna, empatyczna i szczęśliwa – TO KLUCZ DO SUKCESU!

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię