8 sierpnia 2018

Trenuj jak najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce

Nowa kolekcja biustonoszy sportowych i legginsów ADIDAS WOMEN!

Zdrowy styl życia, treningi, odchudzanie, zmiana dotychczasowych (niekoniecznie dobrych) nawyków wymaga czasu, chęci i cierpliwości. Ale nie tylko!

Prawidłowo dobrany strój treningowy dodaje skrzydeł – dosłownie! Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce doskonale o tym wie i jako ambasadorka marki ADIDAS udowadnia, że do treningu nie potrzeba wiele – wystarczą motywacja i właśnie ten idealnie dobrany strój.

Najnowsza kampania ADIDAS WOMEN z Ewą Chodakowską to energetyczne zdjęcia prezentujące kolekcję biustonoszy i legginsów, które zapewniają perfekcyjne wsparcie, niezależnie od tego jaką dyscyplinę sportu wybierzesz.

Im bardziej dynamiczny sport trenujesz tym większego wsparcia potrzebujesz.

Bieganie, boks, czy taniec? Wybierz biustonosz o mocnym wsparciu STRONGER FOR IT (cena: 249zł) oraz legginsy HOW WE DO (cena: 279zł) – zapewniają niezbędną pomoc podczas intensywnych, szybkich i energetycznych ćwiczeń.


fot. materiały prasowe ADIDAS

Biustonosz sportowy o średnim wsparciu DON’T REST (cena: 139zł) oraz legginsy ULTIMATE TIGHTS (cena: 249zł) to tkaniny o dużych właściwościach kompresyjnych – ten zestaw jest idealny dla osób, które uwielbiają jazdę na rowerze, czy ćwiczenia na siłowni z obciążeniem.


fot. materiały prasowe ADIDAS

Natomiast te najspokojniejsze aktywności: joga, pilates czy balet wymagają biustonosza o niskim wsparciu ALL ME (cena: 179zł) i legginsów BELIEVE THIS TIGHTS (cena 269zł), które zapewniają wygodę i pełną swobodę ruchu, a także idealne dopasowanie do ciała i wygodę.

 

fot. materiały prasowe ADIDAS

Nowa kolekcja biustonoszy i legginsów zapewnia komfort ćwiczeń, także dzięki technologii CLIMALITE, która usuwa pot i zapewnia suchość w każdych warunkach. Oddychająca technologia CLIMACOOL zarządza ciepłem i wilgocią ciała, a filtr UV chroni przed promieniami słońca.


fot. materiały prasowe ADIDAS

fot. materiały prasowe ADIDAS

Więcej informacji o nowej kolekcji adidas Women znajdziesz na www.adidas.pl/kobiety-trening.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię