10 października 2016

5 powodów, dla których warto kupić Cosmo!

Już od dziś w kioskach!

1. Cleo – zupełnie inna niż myślisz

Wszystkie doskonale znamy Cleo z piosenki „My Słowianie”. Ale mało kto wie jaka jest, gdy schodzi ze sceny. W wywiadzie Joanna opowiedziała nam o tym kim jest prywatnie i jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat.

Uwaga! W numerze znajdziesz kupon zniżkowy na nową płytę Cleo „Bastet”! Zapraszamy również do konkursu, w którym możesz wygrać nową płytę z autografem!

2. Jak mieć więcej pieniędzy?

Zdradzimy ci jak oszczędzać bez większych wyrzeczeń (karty kredytowej, ukochanego latte i kilku innych przyjemności). Dowiedz się jak mądrze zarabiać i wydawać pieniądze jednocześnie je oszczędzając.

3. Sexy włosy

Najmodniejsze fryzury tego sezonu, super triki najlepszych stylistów i gorąca nowość – produkty do stylizacji, których możesz używać pod prysznicem!

4. Co zrobić, by wszyscy zaczęli cię słuchać

Jak mówić,  żeby cię słuchano? Będziesz zdziwiona, że to nie jest aż tak trudne jak się wydaje. Dostaniesz od nas mnóstwo wskazówek, dzięki którym nauczysz się perfekcyjnych wystąpień przed ludźmi.

5. Jak mieć czas na wszystko?

Czas przecieka ci przez palce? Żyjesz w ciągłym pośpiechu?  Nie martw się, nie jesteś sama! Wiemy, co zrobić, żeby mądrze gospodarować swoim czasem i wykorzystywać go naprawdę efektywnie.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię