1 sierpnia 2018

Konkurs! Wygraj wyciskarkę wolnoobrotową marki Philips - WYNIKI

Tags: konkurs
Marzy ci się pyszny, orzeźwiający i zdrowy sok? Weź udział w naszym konkursie!

Być może wie,  że jedna z naszych redaktorek w ostatnim czasie postanowiła przeprowadzić detoks sokowy. Swoimi spostrzeżeniami na temat oczyszczania dzieliła się tutaj. Jeśli także myślisz o detoksie, albo po prostu, chcesz mieć możliowść wypicia świeżo wyciśniętego, pysznego soku w każdej chwili, mamy dla ciebie konkurs, w którym do wygrania jest rewelacyjna wyciskarka wolnoobrotowa Philips HR 1889/70.

LAUREATKĄ KONKURSU ZOSTAŁA KLAUDIA SOBCZAK - gratulujemy i prosimy o sprawdzenie maila, z którego wysłano zgłoszenie.

Nowa wyciskarka Philips Viva Collection pozwala w łatwy sposób przygotowywać zdrowe soki każdego dnia. Dzięki szerokiemu otworowi na produkty, w którym zmieści się nawet całe jabłko, wyciśnięcie soku zajmie ci tylko minutę!

 

Wyciskarka Viva Collection HR1889 posiada szeroki otwór na produkty – 70 mm, w którym zmieści się nawet całe jabłko! Dzięki temu przed wyciskaniem soku nie musisz kroić warzyw i owoców na kawałki. Wystarczy w całości umieścić je w otworze na produkty i każdego dnia ty i twoja rodzina możecie rozkoszować się pożywnym napojem przygotowanym w łatwy sposób. 

Dużo czasu nie zabierze ci również mycie urządzenia. Dzięki funkcji QuickClean i łatwym do czyszczenia mikrositkiem oraz możliwości wyjęcia wszystkich części, całe urządzenie umyjesz w 90 sekund! Wszystkie odłączane elementy można również bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym wyciskaniu soku. Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem. 

Zdrowe soki szybko Ci się nie znudzą, gdyż codziennie możesz eksperymentować z różnymi smakami. Nowa wyciskarka pozwala na wyciśnięcie soku zarówno z twardych, jak i miękkich składników, np. warzyw liściastych czy granatu.  Co ważne, wyciskarka pozwala wycisnąć aż do 80% użytych warzyw i owoców.

Nowa wyciskarka Philips ma smukły, nowoczesny kształt, który pozwala mieć ją zawsze pod ręką, by móc codziennie cieszyć się porcją zdrowia.

**** KONKURS !!! ****

Aby taka wyciskarka znalała się u ciebie w domu wystarczy, że odpowiesz na dwa pytania. 1. Jakiego zioła użyto w przygotowaniu soków w czasie 10-dniowego detoksu opisanego na naszej stronie? 2. Dlaczego to ty powinnaś/powinieneś wygrać wyciskarkę wolnoobrotową marki Philips?

Odpowiedzi na te pytania, swoje dane korespondencyjne oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych wyślij na adres sok_od_shape@shape.pl do 30.07 do północy.

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu!

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię