5 października 2016

Gigi Hadid łączy siły z marką Reebok

#PerfectNever

Światowa ikona wspiera inicjatywę marki odrzucającą dążenie do doskonałości za pośrednictwem ruchu #PerfectNever 

Gigi Hadid, ikona stylu, orędowniczka fitnessu i trendseterka, dołącza do społeczności inspirujących kobiet marki Reebok jako najnowsza twarz stworzonego przez Reebok ruchu #PerfectNever; jest to silny i inspirujący apel do kobiet na całym świecie o afirmację piękna niedoskonałości, któremu przyświeca nieodłączne motto marki Reebok, jakim jest samodoskonalenie.

Gigi i Reebok wspólnie zachęcają kobiety do tego, by wykorzystywały fitness jako ucieczkę od otaczających ich negatywnych emocji, poprzez wdrożenie 3 zasad filozofii marki Reebok, która stawia na społeczne, fizyczne i mentalne korzyści płynące z fitnessu.

Będąc międzynarodową supermodelką, Hadid dobrze zna presję doskonałości, pod jaką żyją kobiety, nieustannie oceniane przez publiczność i krytyków na całym świecie.  To dzięki fitnessowi Hadid odnalazła spokój. „Trening ma dla mnie nie tylko aspekt fizyczny ale też psychologiczny. Pomaga mi uciec od hałasu w mojej głowie. Tylko wtedy mój umysł się wycisza.” - wyznaje Hadid.  „Kiedy brałam udział w zawodach sportowych, tak bardzo skupiałam się na osiągnieciu doskonałości, że trenerzy wycofywali mnie z zawodów. Skupiałam się na swoich błędach, co wywoływało kolejne potknięcia – to był efekt domina. Aż wreszcie nauczyłam się zmieniać kierunek i przedmiot mojej uwagi. Odtąd to moje pomyłki, moje niedoskonałości najbardziej mnie motywowały.”

 

 

 

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię