5 października 2016

Wspieramy małych wojowników!

Akcja charytatywna SHAPE

Kupując październikowy numer Shape, pomagasz dzieciom w walce z rakiem. Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza trafi do fundacji Cancer Fighters.  

W świecie fighterskim to fundacja znana. Małych podopiecznych Cancer Fighters wspierają najlepsi polscy zawodnicy sztuk walki: Joanna Jędrzejczyk, Paweł Kiełek, Michał Materla oraz Sylwia i Akop Szostakowie, których płytę z treningiem dołączamy do październikowego numeru SHAPE, a na stronie 68 prezentujemy ich wspólną sesję treningową. To wszystko po to, aby jak najwięcej pieniędzy wpłynęło na konto Cancer Fighters. Bo dzięki temu więcej małych wojowników – jak nazywani są podopieczni fundacji – otrzyma właściwe leczenie i szanse na pokonanie raka.

FUNDACJĘ CANCER FIGHTERS założył Marek Kopyść, 24-latek z Gorzowa Wielkopolskiego, który pokonał nowotwór. Celem jej działalności jest motywowanie chorych do walki z rakiem. Fundacja przeprowadziła dotąd 36 akcji, które wsparło 84 wojowników. Bo diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej siły! Więcej informacji na stronie cancerdghters.pl.

 

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię