27 czerwca 2018

Znana polska WAG zdradza sekret swojej figury!

Dowiedz się jak trenuje ta polska WAG.

Żony polskich piłkarzy wzbudzają emocje nie tylko w trakcie Mistrzostw Świata czy Europy. Już jakiś czas temu do grona: Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko – Szczęsnej, czy Sary Boruc dołączyła Dominika Grosicka.

Nietuzinkowa uroda, a przede wszystkim piękna figura: szczupłe i wysportowane ciało. Trenuje, zdrowo się odżywia, chętnie jeździ też na obozy organizowane przez Annę Lewandowską. Na swoim Instagramie, gdzie ma już ponad 120 tysięcy followersów, udowadnia, że wysiłek, który wkłada w pracę nad swoim ciałem i zdrowe odżywianie opłacają się.

Dominika Grosicka jest bohaterką najnowszego numeru JOY, gdzie poza przepięknymi zdjęciami udzieliła wywiadu, w którym zdradza jej sposób na szczęście i spełnienie. Przyznała, że uwielbia obozy treningowego w Dojo Stara Wieś organizowane przez Annę Lewandowską: Jeżdżąc tam, zawsze czuję się, jakbym była na koloniach z przyjaciółkami. Śmiejemy się, wylewamy siódme poty, zwierzamy się sobie nawzajem, potrafimy przegadać całą noc i płaczemy, jak dzieciaki, gdy rozjeżdżamy się do domów. Dodatkowo Dominika zdradziła, że Anna długo musiała ją namawiać na udział w obozie, bo najzwyczajniej bała się, że sobie nie poradzi. 

 

Niedawno Dominika obchodziła 31 urodziny i podkreśla, że im jest starsza, tym lepiej czuje się ze sobą. Jest bardziej świadoma swojej kobiecości. W wywiadzie przyznała też, że zdarza jej się trenować z mężem, ale są to katorżnicze treningi - przy jego szybkości ledwo utrzymuję się na bieżni ;).

Dominika wyjawiła też, że choć lubi kobiece styliazacje, preferuje bardziej sportowy i luźny styl. Na koniec z dumą powiedziała, że teraz kiedy jest w takim momencie życia, ciężko pracuje nad ciałem, zdrowo się odżywia i widzi efekty tej pracy chętnie pokazuje swoje ciało. 

Co do diety, oczywiście jak każda kobieta lubi słodycze, nie przejdzie obojętnie obok bezy, brownie, czy czekolady. Nie wyobrażam sobie stosować diety, po prostu zdrowo się odżywiam.

Dominika Grosicka jest mamą dwójki dzieci: 5 letniej córki Mai i 13 letnia syna Marcela. Kiedyś była modelką, a teraz coraz chętniej inspiruje innych by trenować i zdrowo się odżywiać.

Co sądzisz o figurze Dominiki Grosickiej?

W listopadzie była gwiazdą SHAPE – zobacz jej sesję.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię