22 czerwca 2018

Zobacz spektakularną metamorfozę Zosi Ślotały!

Wygląda OSZAŁAMIAJĄCO!

Stylistka, właścicielka firmy produkującej ubranka dla dzieci Petite Maison (przepiękne sukienki) i przede wszystkim szczęśliwa mama dwójki dzieci.

Po drugie ciąży, dość skrupulatnie, na swoim profilu, umieszczała zdjęcie z treningów pod okiem Healthy Teamu Anny Lewandowskiej.

Stworzyła swój własny "Projekt Bikini 2018", do którego zainspirowały ją dzieci. Z racji tego, że nie ma talentu do gotowania, korzysta z usług cateringu dietetycznego. W jednym z wpisów, podkreśliła, że sport towarzyszył jej od dziecka i nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła wrócić do pełnej aktywności fizycznej. Dodatkowo, chciałaby zarazić tą pasją swoje dzieci. 

Wczoraj umieściła zdjęcie, na którym pokazała oszałamiające efekty wielomiesięcznych treningów. Schudła, wypracowała idealnie umięśnioną sylwetkę i zdrowo się odżywia. Gratulujemy, po pierwsze pięknej figury i rewelacyjnych wyników treningów, a po drugie tego że na spokojnie, w swoim tempie wróciła do figury po ciąży.

Pamiętajcie, żeby nie poddawać się presji, że już po tygodniu od porodu musicie wyglądać jak milion dolarów. Nie! Działajcie na spokojnie, bądźcie cierpliwa, a efekty przyjdą szybciej niż myślisz!

Zdjęcie główne: www.instagram.com/miss_zi/


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię