14 czerwca 2018

To jest najnowszy trend wśród wielbicieli kawy

Teraz latte będziesz pić z brokułami.

Zdrowy styl życia to dla ciebie już wpojone na stałe zasady? Uwielbiasz kawę, a szczególnie te puszyste i pyszne latte? Przeczytaj o tym najnowszym trendzie w wielu kawiarniach.

A to wszystko dzięki Australijczykom – zaczęli od latte z awokado, a teraz przyszła pora na brokuły. Zapamiętaj tę nazwę #BROCCOLATTE. Ten napój zyskuje coraz większą popularność i jest serwowany jak na razie w wielu kawiarniach w Melbourne.

Brzmi dziwnie? Trochę, na szczęście, w kawie nie znajdziesz różyczek brokuł tylko specjalnie opracowany proszek na bazie tego zielonego warzywa.

Jak na razie jedynym, oryginalnym i w 100% ekologicznym producentem tego proszku jest KIRCKONNELL FARM. To jeden z największych australijskich producentów ekologicznych brokułów (rodzinny biznes – działają od 1924 roku). Aktualnie poszerzają swoją ofertę właśnie o proszki na bazie roślin. To (jak na razie) jedyna firma produkująca australijski proszek z brokułów. Kirckonnell Farm’s Organic Broccoli Powder to nowy superfood, dzięki jego właściwościom zdrowotnym: dużej zawartości składników odżywczych, witamin: B6 i E oraz minerałów: np. manganu, a także błonnika pokarmowego to idealny dodatek do zup, smoothie, posiłków dla najmłodszych czy właśnie kawy BROCCOLATTE.

Brocoli Powder Coffee staje się nowym szaleństwem w Melbourne i Sydney. To jest w 100% czysty, naturalny, bez żadnych dodatków, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, proszek. Przygotowywany jest w dosłownie w kilka godzin po zebraniu. Firma KIRCKONNELL stosuje specjalistyczną technologię produkcji proszku, po to żeby warzywa te nie stracił swoich warzyw.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię