25 maja 2018

Dzięki tym treningom schudła 30kg! Sprawdź sekret figury Janet Jackson

Osobisty trener dzieli się tym jak Jackson osiągnęła najlepszą formę w swoim życiu

Janet Jackson straciła ponad 30kg dzięki trenerce Paulette Sybliss. 

 W ciąży Janet przytyła dość sporo, jej priorytetem po porodzie był powrót do figury tym bardziej, że dość szybko miała rozpocząć trasę koncertową.

Trenowały minimum 4 razy w tygodniu, oczywiście za zgodą lekarza. Każda sesja treningowa  - bardzo intensywna - trwała od 45 minut do godziny.

Początkowo celem Jackson było zrzucenie wagi, ale później razem z trenerkąPaulette Sybliss postanowiły, że popracują nad lekką rzeźbą, także po to, żeby Jackson nabrała siły oraz energii potrzebnej do radzenia sobie w trakcie wymagającej trasy koncertowej.

Plan treningowy zmienił się w 4 treningi siłowe w tygodniu z dużym obciążeniem. Odpowiednio dobrane ćwiczenia z obciążeniem również zwiększają tętno i powodują efekt spalania tłuszczu.

Jeśli chodzi o dietę, Sybliss twierdzi, że prawidłowe odżywianie to 80% sukcesu. A jeśli poświęcisz trochę czasu na zdrowe przygotowywanie posiłków, to możesz jeść – oczywiście  z umiarem – to na co masz ochotę.

Janet Jackson trzymała się tego planu i nawet raz na jakiś czas pozwalała sobie na kawałek tortu czekoladowego.

Wielokrotnie powtarzamy, że racjonalna dieta, rozsądek i cierpliwość oraz aktywność fizyczna to klucz do sukcesu, do szczupłej i zdrowej sylwetki.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię