24 maja 2018

Koniec z wymówkami, ten trening dasz radę zrobić nawet jak jesteś bardzo zajęta

7 różnych ćwiczeń – 21 minut!

To totalne skupienie się na spalaniu kalorii. Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, wystarczy trochę miejsca – na tyle żebyś mogła wykonać deskę.

Co do zasad: na każde ćwiczenie masz 1 minutę i w tym czasie musisz zrobić jak najwięcej powtórzeń. Po tym czasie przechodzisz do następnego. Całość powtarzasz przynajmniej 3 razy.

PRZYSIAD Z WYSKOKIEM

Stań ze stopami na szerokość bioder, zrób głęboki przysiad. Przy powrocie do pozycji wyjściowej wyskocz w górę. Postaraj się w trakcie jednej minuty zrobić jak najwięcej powtórzeń.

PAJACE W POZYCJI DESKI

Przyjmij pozycję deski, pamiętaj o jednej linii i napięciu całego ciała. Rób pajace w tej pozycji (pracują nogi).

SUPERWOMEN

Połóż się na brzuchu, podnieś lekko głowę i klatkę piersiową, ugnij kolana. Napnij mięśnie, ręce wyciągnij w kierunku kostek ale nie chwytaj ich. Wytrzymaj tak 55s.

TRICEPS

Usiądź na podłodze z ugiętym kolanami, stopy postaw płasko. Dłonie ustaw bezpośrednio pod ramionami. Biodra unieś nad podłogę (kąt 90st.). Zginaj łokcie i wracaj do pozycji wyjściowej. Zrób jak najwięcej powtórzeń przez 1 minutę.

UGINANIE RAMION W POZYCJI DESKI

Zacznij w pozycji deski na przedramionach. Ciało napięte, w jednej linii. Zacznij prostować prawą rękę, następnie lewa i wracaj do pozycji wyjściowej – po kolei.

PAJACE

Stań wyprostowana, stopy na szerokość bioder. Rób pajace, przy rozkroku zrób głęboki przysiad.

DESKA

Przyjmij pozycję deski na dłoniach i wytrzymaj tak przez 1 minutę.

Gratulacje, skończyłaś obwód. Powtórz 3 razy.


fot. iStock.com

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię