19 maja 2018

4 powody, dla których Meghan Markle nie rezygnuje z tych ćwiczeń przed ślubem

To jest jej sekret idealnej figury

Meghan Markle i książę Harry – trudno o bardziej widowiskowe i pełne splendoru wydarzenie jak królewski ślub. Szczegóły wydarzenia już od jakiegoś czasu krążą w sieci. Ale dla nas, dla redakcji SHAPE najciekawsze jest, jak panna młoda dba o siebie, o swoją figurę?

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się w listopadzie 2017 roku nie ustają spekulacje na temat diety, sukni, menu, listy gości, czy właśnie tego jak o swoją figurę dba Meghan, jak i co ćwiczy.

Jak sobie poradziła Meghan Markle w tej mega stresującej sytuacji?

Regularnie i niezmiennie uprawia jogę (miesiące czy dni poprzedzające ślub nie stanowią wyjątku).

JOGA POMAGA…

Uspokoić się przed ważnym wydarzeniem, ukoić nerwy. Joga pozwala czuć się silniejszą, zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Oczywiście nie musisz i wręcz nie jest wskazane na krótko przed tym ważnym wydarzeniem „rzucanie się” i poddawanie mega intensywnym i wykańczającym treningom.

Ale… Jeśli jeszcze chwila dzieli cię od najważniejszego dnia w twoim życiu warto zacząć trenować: nie tylko po to żeby schudnąć, ale nabrać pewności siebie czy poczuć ten naturalny zastrzyk energii.

CO JESZCZE DAJE JOGA?

Pomaga docenić każdy moment. Joga pomaga czuć się swobodnie w swoim ciele, ćwiczysz jak chcesz, uczysz się oddychać. Joga pomaga wyjść poza wszystkie mentalne przeszkody, to pomoc psychiczna, dzięki której możesz cieszyć się każdą chwilą.

Joga na dobrą pamięć? Naukowcy odkryli, że ludzie osiągają lepsze wyniki testów pamięci po 20 minutach jogi niż po cardio.

Medytacja i ćwiczenia oddechowe pomagają zmniejszyć lęk i stres. Joga sprawia, że czujesz się lepiej po ciężkim dniu, pomaga też w leczeniu depresji. Joga pomaga na skupieniu się na oddychaniu podczas trudnych pozycji. Twój oddech jest czymś co możesz wykorzystać na swoją korzyść w każdej chwili, a szczególnie gdy czujesz się zestresowana.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do obsesji na temat rodziny królewskiej, ślub księcia Williama i Kate Middletone obejrzało na całym świecie ponad 2,8 miliarda osób. Co dodatkowo podkreśla fakt, że jest to wydarzenie o bardzo wysokim ciśnieniu dla samych zainteresowanych.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię