16 maja 2018

Ten trend to numer 1 w odżywianiu

Sprawdź jak powinna wyglądać idealnie zbilansowana dieta

Skupienie się na zdrowotnych właściwościach jedzenia i zbilansowanej diecie to podstawa dominujących trendów żywieniowych. Tylko jak połączyć tę świadomość zdrowego i wartościowego jedzenia z wiecznym brakiem czasu?

Jeśli chcesz mieć energię i siłę do pracy, do zabaw z dziećmi, wypełniania obowiązków domowych i wreszcie do treningów musisz zdrowo się odżywiać. Dieta – sposób żywienia powinien zawierać odpowiednią ilość kalorii, wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne. Jako społeczeństwo jesteśmy już coraz bardziej świadomi, te co nam pomaga a co szkodzi. Robiąc zakupy chętnie sprawdzasz skład, czytasz etykiety i wybierasz to co dla ciebie najlepsze.

Dzisiejsze tempo życia wymaga ekspresowych działań i prostych rozwiązań. Czasami nie mamy czasu na idealnych pod każdym względem posiłków.  Dlatego coraz większą popularnością cieszą się diety pudełkowe, ale też w ich przypadku nie ma do końca pewności co tak naprawdę znajduje się w posiłku. Kolejną sprawą jest dość wysoki koszt cateringów dietetycznych.

IDEALNE ROZWIĄZANIE

Dania gotowe dostępne są w większości sklepów, ale spora ich część zawiera konserwanty i sztuczne dodatki albo też mają krótką datę przydatności do spożycia.


fot. Materiały prasowe

Wyjątkowym produktem na rynku jest PROporcja – dania gotowe z czystą etykietą, bez zbędnych i często szkodliwych ulepszaczy, które dzięki innowacyjnej technologii przygotowania mogą być dość długo przechowywane w temperaturze pokojowej.

To idealna opcja dla osób, które chcą się odżywiać prawidłowo, szukają wysokiej jakości smacznych, szybkich ale przede wszystkim zdrowych rozwiązań.


fot. Materiały prasowe

Produktów szukaj na stronie www.proporcja.pl, a także w sieciach Rossmann, Carrefour, Żabka czy Auchan.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię