15 maja 2018

To miejsce jest idealne na urlop [SHAPE POLECA]

Jeżeli idealny wypoczynek, to tylko na łonie natury!

Hotele SPA Dr Irena Eris – w kontakcie z naturą

Wyjątkowe usytuowanie w otoczeniu natury, komfortowe warunki pobytu, znakomity serwis i bardzo ciekawy program animacji na całe lato sprawią, że wakacyjny wypoczynek w Hotelach SPA Dr Irena Eris zapewni Wam pełnię relaksu i umożliwi aktywne spędzenie czasu.

Hotele SPA Dr Irena Eris to też idealne miejsca na ucieczkę od miejskiego zgiełku i relaksu na łonie przyrody w promieniach letniego słońca, którego nareszciemamy pod dostatkiem. Każdy z Hoteli – czy to na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdrój czy w Polanicy-Zdrój – jest prawdziwą mekką dla poszukiwaczy dzikiej przyrody, miłośników ciszy i wszechogarniającego spokoju oraz ludzi różnych pasji. Wyjątkowe walory przyrodnicze i turystyczne okolicy, czy dostępność terenów nienaznaczonych działalnością człowieka, stanowią raj dla entuzjastów natury oraz miłośników długich wędrówek pieszych, nordic walking, joggingu, wypraw rowerowych i jazdy konnej.

Coś dla ciała

Także na miejscu każdy z hoteli oferuje różnorodność i bogactwo atrakcji, dzięki którym zadbacie o poprawę kondycji fizycznej i wypielęgnujecie swoje ciało od stóp do głów. Dla dorosłych hotele proponują liczne zabiegi pielęgnacyjne – w tym szczególnie polecane - SLIM MEZO-EFFECT- technologia wyszczuplająco-modelująca z fitohormonami oraz CELLU BODY SLIM - algowa terapia ujędrniająco-wygładzająca do skóry z cellulitem. Nie brakuje też możliwości zadbania o formę poprzez aktywność ruchową w siłowni, studio cardio lub sali fitness,  a także na sesjach jogi, podczas gry w tenisa czy squash’a. Po wytężonych ćwiczeniach przyjemnością będzie spędzenie wolnych chwil w Centrum SPA z basenem, kompleksem saun i jacuzzi. Znane z przepysznej kuchni Hotele SPA proponują menu obfitujące w dietetyczne dania i różnorodne koktajle owocowo-warzywne, pomocne w utrzymaniu figury. Tego rodzaju holistyczna oferta z pewnością spełni oczekiwania wymagających Gości.

Relaks i atrakcje dla całej rodziny

Wakacyjny pakiet „Wytchnienie à la carte” pozwala spędzić zaplanowany urlop według indywidualnych upodobań. Do Waszego noclegu możecie dobrać atrakcje z menu dodatków w specjalnej cenie. A więc nie tylko Wy, ale Wasi najbliżsi, będą mogli odpoczywać tak, jak lubią! Na rodzinny pobyt warto zarezerwować bardziej komfortowe pokoje family. Wakacyjny pakiet w Hotelach SPA Dr Irena Eris to luksusowa propozycja, która będzie idealna dla osób ceniących sobie najwyższą jakość wypoczynku.

Więcej informacji znajdziecie na: DrIrenaErisSPA.com

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię