10 maja 2018

Czy radzisz sobie z krytyką innych? Zobacz, jak to robi ambasadorka Under Armour!

Tags: under armour
Światowej klasy sprinterka, Natasha Hastings, pokazuje, że w zdaniu "chcieć to móc" nie ma żadnej przesady.

Spodobaj się sobie!

„Musisz wierzyć w to, że możesz zwyciężyć.” - Natasha Hastings

Łatwiej to powiedzieć niż wdrożyć – doskonale o tym wiemy. W każdej z nas tkwi choćby niewielki pierwiastek niepewności, który skutecznie odbiera nam całą motywację. Patrząc na Natashę Hastings, mistrzynię świata w sprincie w biegu na 400 m i jedną z bohaterów mocnej kampanii marki Under Armour pod hasłem „WILL FINDS A WAY”, trudno uwierzyć, że jako dziecko była nieśmiałą, cichą dziewczynką. Dziś na jej twarzy gości pewność siebie, którą budowała w sobie przez lata. Od samego początku towarzyszyło jej nieustające przekonanie, że sprint to dziedzina, w której pragnie osiągnąć sukces. Marka Under Armour promuje takie wartości, jak determinacja, wewnętrzna siła i nieustająca wiara w sukces – nic więc dziwnego, że Natasha została ambasadorką marki.

Nie czekaj na aprobatę otoczenia

Intensywnie trenując, ciało Natashy nabrało silnej, atletycznej budowy, co nie spotkało się z uznaniem jej otoczenia. Otwarcie krytykowano jej wygląd. Brzmi znajomo? Konstruktywna krytyka jest zawsze OK, ale jeżeli wynika z zazdrości czy krótkowzrocznego sposobu myślenia – absolutnie nie zwracajcie na nią uwagi! Negatywne oceny ze strony bliskich osób są najtrudniejsze do przełknięcia i właśnie na to musisz się najbardziej uodpornić. Mamy  jednak dobrą wiadomość: jeżeli wiecie, co Was napędza i co sprawia, że czujecie przysłowiowe „motylki w brzuchu” – tym łatwiej będzie Wam przezwyciężyć wszystkie trudności.

Nie idź na kompromisy

Dążenie do celu często wymaga podjęcia męskich decyzji, które zaważą na całym Waszym życiu. Czasem trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Tak właśnie zrobiła Natasha Hastings, już w dzieciństwie podejmując decyzję, że zamiast spędzać czas na bezcelowych rozrywkach, będzie go przeznaczać na intensywne treningi. Efekt? Dziś jest nazywana „diwą biegu na 400 metrów”!

W podobnej sytuacji znalazł się również główny mentor kampanii Under Armour – Dwayne Johnson, znany szerzej jako „The Rock”. Zanim osiągnął międzynarodową sławę, znalazł się na samym dnie. Bez domu i praktycznie bez grosza przy duszy poświęcił się rozwijaniu własnego potencjału – mordercze treningi, upór i determinacja zawiodły go na sam szczyt. Przyznajcie – jego pseudonim zdecydowanie odzwierciedla charakter Dwayne’a i idealnie wpisuje się w wartości Under Armour.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię