24 kwietnia 2018

AUDREY HEPBURN - stosowała właśnie tę dietę!

Zobacz co jadła gwiazda kina!

Audrey Hepburn to nie tylko utalentowana gwiazda Hollywood, zdobywczyni Oscara, to także filantropka, która do dzisiaj inspiruje wiele młodych kobiet swoich charakterystycznym stylem.

W trakcie swojej kariery wielokrotnie była podejrzewana o zaburzenia odżywiania, o stosowanie restrykcyjnych diet. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że w rzeczywistości te pogłoski nie były prawdziwe. I tak naprawdę Audrey nigdy nie była na diecie!

Uwielbiała włoskie jedzenie i makaron, zjadała dużo posiłków opartych na zbożach, niewiele mięsa i mnóstwo warzyw. Długoletni partner Hepburn, Robert Wolders (byli w związku od 1980 roku do jej śmierci, czyli do 1993 roku) przyznał, że oboje uwielbiali jedzenie, nigdy nie byli na diecie, a nadwyżki zawsze wychodzili – uwielbiali wspólne, długie spacery. „Miała po prostu zdrowy i sprawnie działający metabolizm” – powiedział Wolders.

Dieta Hepburn była prosta i zdrowa. Na śniadanie jadła zazwyczaj ciemne pieczywo z dżemem. Na obiad chude mięso lub makaron ze świeżymi warzywami prosto z ogrodu, a na kolację zupę z kurczakiem i warzywami. Oczywiście gwiazda również ulegała zachciankom – uwielbiała czekoladę! Jak lekko żartobliwie przyznał młodszy syn Hepburn, Audrey była uzależniona od makaronu, nie mogła się bez niego obejść.

Jej znakiem rozpoznawczym było spaghetti al pomodoro - które przygotowywała regularnie co tydzień. Najprostsza potrawa na świecie – makaron spaghetti z sosem pomidorowym.

Co najważniejsze, zaakceptuj siebie i swoje ciało!

Jeśli chcesz schudnąć jedz makaron!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię