13 kwietnia 2018

Czy jesteś gotowa na niesamowitą przygodę?

Podejmuj wyzwania, przekraczaj granice.

Tak, to już jutro, 14 kwietnia i niesamowity Reebok POWERUN by Runmageddon. 10 kilometrów, 10 przeszkód i tylko ty decydujesz czy podejmuje próbę pokonania przeszkody, czy się ścigasz i biegniesz dalej…?

Brzmi ekscytująco? Wszystko co ma w swojej nazwie Runmageddon takie jest. Jeśli zależy ci na przekraczaniu granic, sprawdzaniu swoich możliwości koniecznie weź udział (jeszcze możesz się zapisać).

Trasa pierwszego POWERUN biegnie ulicami Warszawy, 10km począwszy od Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta. Do pokonania będą przeszkody o różnym stopniu trudności: łatwe, średnie i dla zaawansowanych.

No dobrze ale jakie buty wybrać…?

Rekomendowane do tego biegu są niezastąpione Reebok Floatride (redakcja shape.pl jest w fazie testów tych butów – wrażenia wkrótce).

Jak na razie śmiało możemy powiedzieć, że to najbardziej zaawansowany technologicznie model biegowy marki Reebok. Super elastyczna i utrzymująca stopę w prawidłowej pozycji cholewka. Optymalna amortyzacja i sprężystość. Do tego te buty są tak lekkie, że tak naprawdę nie czuć ich na stopie. Miękka wkładka wewnątrz buta pochłania wstrząsy i stabilizuje stopę podczas biegu.


fot. Materiały prasowe REEBOK

Szczerze mówiąc, poza wszystkimi najnowszymi technologiami, te buty naprawdę dobrze wyglądają (nie oszukujmy się, nam kobietom na tym bardzo zależy).

Podczas biegu POWERUN by Runmageddon liczy się szybkość, przebiegłość, amortyzacja i pewność, że twoje stopy są bezpieczne – dlatego Reebok Floatride są butami rekomendowanymi do tego biegu.


fot. Materiały prasowe Reebok

DO BIEGU, GOTOWI START!


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię