26 września 2016

"The Fourth Phase"

Nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice’a!

"Król snowboardu” i ambasador marki Quiksilver Travis Rice wraca i tak jak w przypadku „The Art of Flight” ponownie podnosi poprzeczkę dla filmów ekstremalnych.

Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa, tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na największą, snowboardową przygodę jaką można przeżyć przed kinowym ekranem. The Fourth Phase to obłędne krajobrazy, snowboardowi zawodnicy ze światowej czołówki i niesamowita pogoń za śniegiem według cyklu pór roku.

Najnowsze dzieło Travisa Rice’a i domu produkcyjnego Red Bull Media House zobaczyć będziecie mogli już 2 października na stronie www.redbull.tv, gdzie film będzie dostępny dokładnie o godzinie 21:00. Natomiast 3 października o godzinie 20:00 odbędzie się seria pokazów The Fourth Phase w sieci kin Multikino. Projekcje odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Olsztynie, Szczecinie, Warszawie, Zabrzu, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie i Katowicach.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na pokaz (możliwość wyboru lokalizacji!). Konkurs już dzisiaj (26.09) na fanpage'u SHAPE.

Trailer 1: https://www.youtube.com/watch?v=k9qWa0Yn6bo

Trailer 2: https://www.youtube.com/watch?v=2JHE2zkRfW4

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię