26 września 2016

Stephanie Davis w Polsce

Spotkaj mistrzyni Bikini Fitness

Gwiazdę światowego fitnessu już niebawem będziemy mogli spotkać na największych targach fitness w Polsce. Jest to doskonała okazja, żeby przyjść i osobiście poznać Stephanie Davis. Możliwość poznania jednej z największych fit motywatorek jest na wyciągniecie ręki.

Stephanie Davis - Mistrzyni Bikini Fitness oraz jedna z najbardziej popularnych modelek fitness na świecie. Jej profil na Facebooku polubiło ponad 2,8 mln ludzi, natomiast jej konto na Instagramie śledzi ponad 600 tysięcy ludzi z całego świata. Stephanie Davis zagości w Polsce podczas targów FIWE, które odbędą się w Warszawie 8 i 9 października w hali Expo XXI. 

Stephanie codziennie inspiruje i motywuje miliony ludzi na całym świecie. Sport obecny jest w jej życiu od najmłodszych lat. Jako małe dziecko uczęszczała na lekcje gimnastyki oraz jeździła konno. Dzięki mediom społecznościowym możemy dowiedzieć się, że Stephanie Davis trenuje na siłowni 4 razy w tygodniu. Jej znakiem rozpoznawczym są ciężkie treningi nóg, w których główną rolę odgrywają przysiady, martwe ciągi i wyciskania na suwnicy. Swoim fankom radzi, aby nie bały się robić przysiadów. Stephanie to także wielka miłośniczka zdrowego odżywiania. Na jej Instagramie możemy znaleźć ciekawe, zdrowe i smaczne posiłki. Jeśli chciałabyś poprawić swoją sylwetkę a brakuje Ci motywacji to profil Stephanie Davis został stworzony z myślą o tobie.


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię