23 września 2016

Aplikacja treningowa Endomondo Sports Tracker

Musisz ją mieć na swoim smartphonie

Bez względu na to, czy trenujesz na siłowni, biegasz, jeździsz na rowerze, czy uprawiasz jakąkolwiek formę aktywności ruchowej, dzięki specjalnym aplikacjom na telefon, możesz monitorowac swoje treningi.

Zdecydowanym liderem aplikacji przeznaczonych do śledzenia aktywności sportowej jest Endomondo Sports Tracker. Co ważne, wersja darmowa jest tak rozbudowana, że spełni oczekiwania nawet zaawansowanych sportowców. Możesz dzięki niej dokładnie monitorować własne treningi, wymieniać się informacjami na ich temat ze znajomymi, a także podejmować sportowe wyzwania. 

Główne funkcje

Podstawowym zadanie aplikacji jest rejestrowanie informacji związanych z nasza aktywnością ruchową. Do wyboru mamy bardzo szeroka gamę dyscyplin, zaczynając od biegania, jazdy na trowerze, treningów fitness, a kończąc na takich jak gra w golfa czy jazda na nartach. Działanie aplikacji opiera się na sygnale GPS, bądź opcjonalnych czujnikach, które możemy podłączyc do urządzenia lub sparować z nim bezprzewodowo. Dzięki niej możesz zbierać dane dotyczące treningu - przebytej trasy, długości trwania, prędkości, spalonych kalorii itp. Indywidualne ustawienia pozwalają wykorzystywać aplikację chociażby w treningach siłowych, czy podczas jazdy na rowerze stacjonarnym. Wszystkie treningi są zapisywane w pamięci, dzieki czemu bez problemu możemy śledzić swoją aktywność. 

Portale społecznościowe

Endomondo to aplikacją, która posiada zarówno własną sieć społecznosciową, jak i możliwośc publikowania swoich treningów np. na facebooku. Możesz obserwować znajomych, dzielić się swoimi wynikami. Jest to też idelane źródło motywacj i dla Ciebie  i Twoich znajomych. Możesz uczestniczyć w różnego rodzaju wyzwaniach, brać udział w konkursach i akcjach charytatywnych. 

Reasumujac, Endomondo Sports Tracker to proste w obsłudze ale zaawansowane narzędzie mierzące aktywność, oraz rozbudowana sieć społecznościowa dla aktywnych. 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię