12 marca 2018

Oto dlaczego te gwiazdy nigdy nie będą na diecie!

Poznaj inspirujące gwiazdy, które wybrały zdrowy styl życia.

Trudno śledzić wszystkie nowości wśród dostępnych diet. Specjaliści podkreślają, że najważniejsze to wprowadzić do swojego życia zdrowe żywienie, aktywność fizyczną i świadomy wybór tego co dla Ciebie najlepsze.

Te inspirujące kobiety koncentrują się przede wszystkim na zaakceptowaniu swojego ciała i na zdrowym stylu życia. Przeczytaj i dowiedz się więcej... 

JENNIFER LAWRENCE

Jak przyznała w jednym z wywiadów, kiedy pracuje nie może być głodna. Potrzebuję energię do pracy. Nie mogę być na żadnej diecie. Kiedy jestem głodna nie mogę pracować.

 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

JAMEELA JAMIL

Nie wszyscy powinniśmy wyglądać tak samo – napisała ta gwiazda w jednym z artykułów. Podkreśla też by nie osądzać nikogo przez pryzmat jak wygląda czy ile waży.

ADELE

Schudnę tylko wtedy jeśli moja waga wpłynie na moje zdrowie lub życie seksualne. Tak powiedziała Adele, po tym jak spotkała się z krytyką swojego wyglądu ze strony hejterów.

 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

JANUARY JONES

Jak przyznaje, nigdy nie poddawała się diecie. Po prostu słucha swojego ciała i nie odmawia sobie niczego.

KRISTEN BELL

Wkrótce po urodzeniu swojej córki, aktorka powiedziała że kontrolowanie tego czy zmieści się w dany (oczywiście szczupły) rozmiar spodni jest tak mało istotne. Posiadanie dziecka jest niesamowite. Dziecko daje tyle szczęścia, że zamartwianie się o to, czy mam 2 czy 3kg w nadmiarze jest bez znaczenia.

ASHLEY GRAHAM

Wiem, że dobrze wyglądam i czuję się dobrze. Jak wyznała w jednym z wywiadów słucha swojego ciała, wie co dla niej dobre i co na nią działa. Wybiera świadomie produkty najlepsze dla jej zdrowia.  


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię