15 lutego 2018

Poznaj sekret treningowy aniołków Victoria’s Secret

Jak trenują modelki?

O tym jak trenują modelki pracujące dla Victoria’s Secret krążą legendy. Jedno jest pewne, figura, którą prezentują w trakcie najbardziej wyczekiwanego bieliźnianego pokazu jest okupiona ciężką pracą i wyrzeczeniami.

Poznaj 3 propozycje treningu, żeby wysmuklić i uelastycznić swoje ciało.

Ćwicz z P.Ball

Co to P.Ball – to przyrząd, który sprawi że Twoje wewnętrzne partie ud będą mocniejsze i wyszczuplone. To piłka, umieszczona w opasce elastycznej i regulowana za pomocą haczyków. To przyrząd, dzięki któremu ćwiczenia na uda nabierają świeżości i możesz osiągnąć większe spectrum działania. Przymocuj P.Ball do nóg, połóż się na plecach i unieś nogi. Następnie podnoś i opuszczaj miednicę.

 

Post udostępniony przez P.volve (@pvolve)

 

Trening z TRX

Taśmy TRX są must have w treningach na siłowni. Wielofunkcyjne, a możliwości ich wykorzystania i rodzajów ćwiczeń wiele. Pamiętaj, że taśmy muszą być dostosowane do Twojego wzrostu, aby ćwiczenia były najskuteczniejsze. Ćwicząc z taśmami TRX pokonujesz siłę grawitacji i możesz wyrzeźbić każde partie mięśniowe. Poziom trudności regulujesz przez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża. Jakie ćwiczenia: pompki, przyciąganie nóg w zawieszeniu na taśmach. Dodatkowym plusem taśm TRX jest to, że w trakcie tego treningu pracują mięśnie głębokie odpowiadające za prawidłową postawę i stabilizację.

 

Body Ballet

Modelki Victoria’s Secret oprócz typowych treningów cardio, ćwiczą również delikatniejsze formy jak pilates czy joga. W trakcie treningów wykorzystywane są również elementy baletu w połączeniu z fitnessem. Lekkość i precyzja to zalety tego typu treningów. Body Ballet to nie tylko świetna zabawa, to poznanie podstawowych figur baletowych i wykorzystanie ich w trakcie treningu. Celem tych zajęć jest przede wszystkim wzmocnienie i rozciągnięcie poszczególnych partii mięśniowych.

Zobacz co na temat treningu modelek mówi Kasia Rain - trenerka modelek, współpracująca z holenderską edycją Top Model.

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię