10 lutego 2018

Karolina Pisarek na okładce najnowszego numeru SHAPE

"Wrażliwa fighterka"

Gwiazdą najnowszego numeru SHAPE została Karolina Pisarek. Dwa lata temu zajęła 2 miejsce w polskiej edycji TOP MODEL. Od tamtej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Tylko w nowym SHAPE dowiecie się jaki jest jej sposób na walkę z pokusami i co trenuje, że tak świetnie wygląda.

"Jestem optymistką i mam pozytywne nastawienie do świata, staram się koncentrować na tym, co w życiu dobre" powiedziała Karolina Pisarek w rozmowie z SHAPE. Ta przepiękna, delikatna, niezwykle wrażliwa dziewczyna o duszy fighterki zdradza swoje sekrety na to co zrobić by być szczupłą, jak dbać o swoją cerę i jak radzi sobie z ciągłym ocenianiem, porównywaniem i krytykowaniem. 

Co znajdziecie w najnowszym numerze SHAPE?

Marcowy numer SHAPE to przede wszystkim propozycja treningu dla modelek autorstwa KASI RAIN, która ćwiczyła z modelkami holenderskiej edycji programu "Top Model" i na co dzień przygotowuje gwiazdy modellingu do wyjścia na wybieg. Inspirujące przepisy na dania z makaronem, czy opis i przykładowy jadłospis najlepszej diety wśród specjalistów, która od siedmiu lat uznawana jest za najlepszą dietę przez U.S. News &World Report.

Co jeszcze, sprawdź co mówią eksperci o detoksie, czy istnieje witamina młodości i jak ćwiczyć kiedy masz problemy z kolanami? 

To i wiele innych ciekawych porad, przepisów, ćwiczeń znajdziecie w marcowym numerze SHAPE.

Kup i przeczytaj najbardziej inspirujący fitnessowy magazyn w Polsce. 

JUŻ W KIOSKACH!

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię