20 września 2016

Reebok Combat - coś dla prawdziwych fighterów

Wejdź na ring jako fighter. Wyjdź jako zwycięzca. W najnowszej, oficjalnej kolekcji Reebok Combat będziesz nie do powstrzymania!

Trenuj jak zawodowiec w odzieży Reebok Combat - liczy się droga, którą przebywasz, nie sama walka. Nie skupiaj się na wydumanych oczekiwaniach. Rób swoje i walcz o swoje.

Wymagające treningi nie tylko rzeźbią ciało, ale także kształtują siłę charakteru. Budują i wzmacniają poczucie, że możesz więcej, że jedyną przeszkodą w drodze do lepszej wersji siebie jest Twój umysł. To właśnie kusząca możliwość połącznia wzrostu siły fizycznej i mentalnej sprawia, że na treningi sportów walki przychodzi coraz więcej osób.

Za sprawą Joanny Jędrzejczyk -trzykrotnej mistrzyni świata federacji UFC i ambasadorki marki Reebok - coraz więcej kobiet zakłada rękawice. Daje idealny przykład jak kierować swoją wewnętrzną siłą, a przy tym nie zapominać o swojej kobiecości. JJ, jak nazywają ją fani, niejednokrotnie pokazała jak wytrwałością i treningiem można dojść na szczyt.

Widząc rosnące zainteresowanie sportami walki, marka Reebok przygotowała linię odzieży inspirowaną pasją do sportu osób takich jak Joanna Jędrzejczyk. Kolekcja dedykowana jest właśnie wojowniczkom i wojownikom. Dopasowane do treningowej specyfiki kroje zostały zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższy komfort ruchów podczas wymagających treningów. Najwyższej jakości materiały sprawią, że na każdym ćwiczeniu będzie można skupić się na maxa, by dać z siebie jeszcze więcej i poczuć się jak podczas zawodów na ringu!

Kolekcja Reebok Combat to zaawansowane technologicznie, wyspecjalizowane produkty stworzone z myślą o MMA i sportach walki. Koszulka o kroju, który wyszczupli sylwetkę i jednocześnie zapewni pełną swobodę ruchów,  ykonana w technologii Speedwick, która odprowadzi nadmiar wilgoci. Odważna grafika podkreśli Twój tyl. Oficjalne spodenki Reebok UFC Fight Kit, które przed walką dumnie noszą wszyscy zawodnicy UFC. Płaskie szwy, dopasowany krój oraz lekka i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że zawsze świetnie się prezentują.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię