18 stycznia 2018

Trendy w fitnessie na 2018 rok

Poznaj ranking największych hitów, które wkrótce podbiją twoje serce.

W tym roku zaczniemy drzemać na treningach, fruwać pod sufitem i błyszczeć na ćwiczeniach! Będzie kobieco i bardzo radośnie. Stworzymy bliższy związek z fizjoterapeutą i nowymi technologiami. Oto ranking największych hitów, które wkrótce podbiją twoje serce.

NAPERCISE

Świat oszalał na punkcie tego programu treningowego. Umieszczony na Facebooku, nagrany podczas zajęć, film obejrzało już niemal 300 milionów użytkowników. O czym mowa? O programie napercise. Ten termin 
to połączenie słów: „nap” (drzemka) i „excercise” (ćwiczenie). Tak, dobrze myślisz – napercise to trening polegający na grupowym drzemaniu! Pierwsze 15 minut zajęć przeznaczone jest na ćwiczenia rozciągające, które mają na celu wyciszenie i rozluźnienie. Pozostałe 45 minut uczestnicy spędzają, śpiąc!

Autor treningu zapewnia, że dzięki napercise można nie tylko zregenerować siły, ale także wspomóc proces odchudzania. Oczywiście, żeby zrzucić kilogramy, warto uprawiać coś jeszcze poza drzemką. Spanie poprzedzone rozciąganiem wystarczy jednak, by się szybko zregenerować. Łagodzi stres i dodaje energii! Zajęcia cieszą się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii. Można podejrzewać, że wkrótce podbiją także nasz kraj. Czyż godzinna przerwa na drzemkę i szybką regenerację nie brzmi wyjątkowo kusząco?

W styczniowo-lutowym wydaniu Shape znajdziesz 9 fitnessowych trendów na 2018 rok.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię