10 stycznia 2018

Jak zrealizować noworoczne postanowienia?

Oczywiście z przyjemnością!

Nowy rok oznacza nowe wyzwania, a te fitnesski lubią najbardziej! Jeżeli chcesz odzyskać formę po świątecznym lenistwie, warto popracować nad nią w przyjaznej, motywującej atmosferze i ze wsparciem profesjonalistów. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do udoskonalenia Twojej kondycji, z całą pewnością warto wybrać się do fantastycznego warszawskiego klubu fitness Exuma Gym.

 

 

Exuma Gym to najbardziej luksusowy klub fitness w Warszawie, który działa od września 2017 roku. Siłownia znajduje się w przestrzeni budynku The Tides nad samym brzegiem Wisły. Dzięki tej świetnej lokalizacji z okien siłowni mamy widok na rzekę oraz Stadion Narodowy. Powierzchnia dwupoziomowego klubu wynosi blisko 1500 m2, a jej aranżacja nawiązuje do najnowszych trendów w designie, co dodatkowo wpływa na jej nietuzinkowość oraz ekskluzywność.

 

W EXUMA GYM czeka na Ciebie wyposażenie i usługi na najwyższym poziomie. Klub posiada światowej renomy sprzęty fitness marki Life Fitness oraz Hammer Strenght, które zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane na specjalne zamówienie Exuma Gym. Klub zapewnia także doskonale wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz profesjonalną obsługę. Znajdziemy w nim kilka sekcji, w tym m.in. strefy: cardio, spinning, maszyn siłowych i wolnych ciężarów, funkcjonalną, fitness oraz wellness, a także recepcję i gabinet fizjoterapeutyczny.

 

 

Po treningu wypoczniesz w specjalnie w komfortowej wydzielonej strefie relaksu, a posilisz się w autorskim Fit-barze serwującym świeżo wyciskane soki oraz zdrowe przekąski. Do Twojej dyspozycji znajduje się również sauna sucha, serwis ręczników oraz prywatny parking.

Exuma Gym jest otwarta od poniedziałku do piątku w g. 6.00 – 23.00, a w weekendy w g. 8.00 – 22.00.

 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię