2 stycznia 2018

Od dziś produkty wege od Ani Lewandowskiej w Lidlu

Co znajdzie się w ofercie sklepu

W ramach Tygodnia Zdrowia dla wszystkich miłośników zdrowego odżywiania oraz tych, którzy chcą podjąć noworoczne wyzwanie Lidl przygotował szeroki asortyment

Tydzień zdrowia w Lidl

W ramach Tygodnia Zdrowia jeszcze szersza oferta w atrakcyjnych, niskich cenach! Certyfikowana żywność ekologiczna: bez oprysków, bez sztucznych nawozów i konserwantów, bez GMO. Wśród nich w ofercie znajdą się produkty wege z oferty Foods by Ann, czyli Ani Lewandowskiej. Jak można się domyślić w niższych niż dotychczas cenach.

W najnowszej ofercie Lidla znalazła się także wyjątkowa gama produktów wege od Ani Lewandowskiej. Są to artykuły w 100 % z naturalnych składników, bez tłuszczów trans, bez GMO i bez konserwantów. Ania w swojej linii proponuje pocket energy bar (Foods by Ann, 3,49 zł/35 g/1 opak.), musli, różne rodzaje (Foods by Ann, 3,99 zł/50 g/1 szt.), chipsy z batatów lub topinamburu i marchwi (Foods by Ann, 4,49 zł/15 g/20 g/ 1 opak.), chipsy z ziemniaków (3,99 zł/18 g/1 opak.) lub shake i smoothie (3,99 zł/15-24 g/1 opak.).


 

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię