28 grudnia 2017

Te pomysły sprawią, że zimowe weekendy przestaną być nudne

Wskaźnik na termometrze nie może powodować, że zawiniemy się w koc i na kilka miesięcy zalegniemy na kanapie.

Zimowa aktywność to, poza rozrywką, szansa na zachowanie świetnej sylwetki. Jak to zrobić, możecie dowiedzieć się, odwiedzając salony 4Faces, w których można uzyskać m.in. porady dietetyka oraz trenera personalnego. Poniżej, przedstawiamy kilka propozycji na alternatywne spędzanie czasu.

 

Dogtrekking

Nawet zimą można zaangażować psa w coś ciekawszego niż tylko ekspresowe okrążenie po osiedlu. Jedną z możliwości jest dogtrekking, czyli żwawy spacer lub bieg z czworonogiem. Właściciel może, poprzez odpowiedni sprzęt (pas biodrowy i linkę), przyłączyć się do pupila. Na wspólną aktywność najlepiej wybrać się do lasu lub parku, gdzie znajdują się naturalne ścieżki. To dobry powód, by wreszcie wstać z kanapy. Poza tym, na łonie natury łatwiej zapomnieć o codziennych problemach. Pamiętać należy jedynie o wygodnych butach. Praktycznym wyborem będzie wodoodporne obuwie marki Merrel. Dzięki technologii Arctic Grip, podeszwy butów trekkingowych mają doskonałą przyczepność, dlatego nawet śliska nawierzchnia, ani śnieg nie stanowią przeszkody dla tego rodzaju aktywności. Sprawisz radość nie tylko sobie!

 

Spaceruj, jakby lata miało nie być

Dlaczego zimą porzucamy spacery? Odpowiedź przychodzi wraz ze spojrzeniem za okno. Nie pozwólmy jednak, by to kalendarz dyktował nam, jak mamy spędzać swój wolny czas. Ten okres to dobra okazja, aby zobaczyć miejsca, które odwiedzamy latem, lecz w innym wydaniu. Zamiast wyczekiwać pierwszych wiosennych dni, najlepiej po prostu zadbać o to, by niskie temperatury nie utrudniały nam życia. Jak przechytrzyć mrozy? Rozgrzewając się od środka ulubionym napojem. Weź ze sobą kubek termiczny lub termos Contigo. Utrzymują one ciepło przez wiele godzin. Ponadto, są niezwykle szczelne i solidnie wykonane, więc można je trzymać w dowolnej pozycji. Na rozgrzewkę polecamy szczególnie napoje z cytrusami i syropem malinowym.

 

Narty w mieście

 

 

Nawet jeśli nie możemy pozwolić sobie na dłuższy urlop w górach, nie oznacza to, że musimy  całkowicie rezygnować z nart. Rosnąca popularność narciarstwa biegowego sprawiła, że w wielu miastach można znaleźć wypożyczalnie odpowiedniego sprzętu. Na trasę warto wybrać specjalistyczną odzież, która pozwoli nam czuć się komfortowo, mimo niskiej temperatury i wysiłku fizycznego. Rozwiązanie Omni-Heat Thermal Reflective stosowane przez markę Columbia wykorzystuje ciepło produkowane przez organizm podczas uprawiania sportu. Dodatkowo, umożliwia odprowadzanie wilgoci. Ubrania marki Columbia mają jeszcze jedną zaletę – nie będziesz musiała wybieać między praktyką a estetyką ze względu na oryginalny design tych produktów.

Wszystkie spośród rekomendowanych przez nas produktów można znaleźć w multibrandowych salonach sportowych 4Faces. Jeśli będziesz potrzebowała szczegółowej porady w kwestii wyboru odpowiedniego modelu, możesz ją uzyskać od wykwalifikowanych sprzedawców.

Salony 4Faces oferują również serwis sprzętu sportowego oraz szeroki wachlarz usług w Body Center, gdzie uzyskasz porady dietetyka i trenera personalnego. Dzięki profesjonalnym urządzeniom, dobierzesz i przetestowujesz na bieżni odpowiednie obuwie sportowe.

Salony 4Faces znajdują się w Warszawie, Katowicach i Poznaniu.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię