1 grudnia 2017

Julia Wieniawa została nową twarzą marki Casting Crème Gloss

Gwiazda przefarbowała swój dotychczasowy kolor włosów!

Julia Wieniawa nie boi się nowych wyzwań. Postawiła na zmianę wyglądu poprzez nowy, ciemniejszy kolor włosów. Dzięki współpracy z marką Casting Crème Gloss od L'Oréal Paris farbowanie stało się dla niej świetnym doświadczeniem, a utalentowana, młoda gwiazda została oficjalną twarzą produktu. 

 

Julia Wieniawa - nowe włosy i zmiana wizerunku 

 


„Nic mnie nie powstrzyma!” - w tym krótkim zdaniu zawarta jest prawdziwa moc. Ile razy powtarzamy sobie to hasło, jak mantrę, próbując nowych rzeczy i stając przed ciekawymi wyzwaniami? Wysłanie pierwszej wiadomości do przystojnego chłopaka czy zapisanie się na lekcje tańca. Wystarczy tak niewiele, aby coś zmienić i sprawić, by nasze życie było ciekawsze!


- Uwielbiam wyzwania! Odkrywanie nieznanego daje mi moc do działania i sprawia, że czerpię z życia pełnymi garściami. Gram w filmach i serialach, jestem w trakcie przygotowań swojej pierwszej płyty. Tyle się u mnie dzieje! Kiedy poznałam markę Casting byłam pewna, że przyszedł czas w którym zdecyduję się na kolejne wyzwanie - pierwszą koloryzację Casting Crème Gloss. Moje włosy potrzebowały delikatnego podkreślenia naturalnych refleksów, a formuła produktu od początku dawała mi poczucie bezpieczeństwa - powiedziała Julia Wieniawa.

 

 

Na evencie promującym nowy kolor włosów oraz współpracę z marką, dziewczyna prezentowała się fenomenalnie. Seksowny kombinezon, szpilki oraz właśnie lśniące włosy - wszystko ze sobą współgrało. Widać, że młoda gwiazda dba także o dietę oraz treningi.

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię