14 września 2016

World Trainers Academy

WTA

World Trainers Academy WTA to szkoła, która została stworzona z miłości do sportu. Zespół WTA tworzą eksperci z branży fitness, którzy swoją wiedzą dzielą się z uczestnikami szkoleń. Dzięki wiedzy zdobytej podczas szkoleń w World Trainers Academy, nie tylko pozyskasz bezcenną wiedzę ale przede wszystkim otworzysz sobie drzwi do międzynarodowej kariery w branży fitness.

REPS

REPS to międzynarodowa akredytacja, która jest przepustką do światowej kariery w dziedzinie fitnessu. Każdy absolwent World Trainers Academy otrzymuje certyfikat REPS. Wśród państw uznających akredytację REPS są takie kraje jak: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska. Zakres szkoleń dla kadry trenerskiej ustalany jest przez 10 krajów członkowskich i jest on prowadzony według jednolitych zasad i międzynarodowych standardów.  Uzyskane dyplomy honorowane są we wszystkich krajach członkowskich.

Globalni partnerzy

Uzyskanie certyfikatu REPS umożliwia świetny start w międzynarodowej karierze trenerów personalnych. World Trainers Academy tworzą specjaliści, którzy każdego dnia podnoszą poprzeczkę swoim kursantom. Globalnym partnerem WTA jest firma Job Near East, która specjalizuje się planowaniu kariery trenerów personalnych.  Jeśli marzysz o międzynarodowej karierze w branży fitness, sport to twoja pasja która pozwala Ci realizować swoje marzenia oraz jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi i krajów, to oferta WTA i Job Near East jest przeznaczona idealnie dla Ciebie. Na samym początku wyznacz sobie swój cel i uwierz w swoje możliwości, resztę pozostaw WTA, w której specjaliści zajmą się resztą.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię