13 listopada 2017

Under Armour #FITLOOK Challenge z Natalią Gacką

8 tysięcy kroków to minimum, jakie powinniśmy dziennie pokonać dla zdrowia i fit-sylwetki. Czy to dużo? Przekonaj się sama!

Wyzwanie rzuca ci trenerka i dietetyczka, a zarazem mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym – Natalia Gacka. Wraz z marką Under Armour i sklepem up8 przygotowała dla ciebie zestaw zadań, które stawią czoła twoim nawykom i udowodnią, że warto prowadzić aktywny tryb życia. Wyzwanie zaczęło się 8 listopada i trwa przez 8 dni do 15 listopada 2017 roku włącznie.

 

Dołącz do wyzwania Under Armour #FITLOOK Challenge - kliknij TUTAJ!

 

Zobacz pierwsze wyzwanie Natalii na Facebooku.

 

 

Co trzeba zrobić?

 

Przez 8 dni, codziennie punktualnie o 8:00 rano Natalia przygotuje zestaw zadań, które będziesz musiała wykonać, aby pokazać swoją aktywność każdego dnia. Wystarczy, że zamieścisz pomysłowe realizacje kolejnych zadań pod postami-wyzwaniami Natalii na jej facebookowym profilu z oznaczeniem #FitlookUA. Mała podpowiedź – jedno z zadań odbędzie się w dowolnym salonie up8 w Krakowie, Poznaniu lub Gdyni :)

 

Co można wygrać?

 

I miejsce: indywidualny plan treningu personalnego wraz z ułożonym programem dietetycznym autorstwa Natalii Gacki oraz komplet treningowy wraz obuwiem od Under Armour

II miejsce: buty Under Armour ColdGear Reactor

III miejsce: bluza Under Armour ColdGear Reactor      

 

Parę słów o zestawie Under Armour. Jest to słynąca z nowoczesnych technologii amerykańska marka, która przygotowała rozwiązanie, utrzymujące właściwą temperaturę, niezależnie od wysiłku fizycznego. Technologia Reactor zapewnia temperaturę zbliżoną do tej, jaką emituje ciało, a więc ok. 36,6 stopni C. Specjalne „poduszki grzewcze” magazynują ciepło, które jest odzyskiwane podczas treningu w chłodnych warunkach. Natomiast gdy temperatura wzrasta, „rama poduszki” uwalnia nadmierne ciepło na zewnątrz. To innowacyjne rozwiązanie znalazło swoje zastosowanie zarówno w odzieży, jak i obuwiu treningowym, dzięki czemu ćwiczenia staną się jeszcze większą przyjemnością i będą bardziej wydajne.

PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię