9 listopada 2017

Prezenterka telewizyjna wyśmiana za noszenie rozmiaru 42 [SHAPE NOT HATE]

Demetria Obilor pracowała tam dopiero od 2 tygodni!

26-letnia Demetria Obilor niedawno zaczęła swoją wymarzoną pracę dla kanału Channel 8 WFAA-TV w Dallas, Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Specjalnie przeprowadziła się tam z Las Vegas, by odmienić swoje życie. Niestety po kilku dniach pracy reporterka otrzymała złośliwy komentarz na Facebooku, który ją mocno zranił.

 

Reporterka wyśmiana za swój rozmiar 

 

- Czy ktoś widział nową poranną reporterkę z kanału 8? - napisał Jan Shedd.

- Jest to kobieta w rozmiarze 16/18 w sukience o rozmiarze 6. Rozumiem, że kiedy oglądam Channel 8, dostanę stronnicze raporty i poprawność polityczną, ale najwyraźniej całkowicie zapomnieli o swoich zmysłach. Nie będę więcej oglądać kanału 8 - dodał widz. 

 

 

And the weather so breezy...

A post shared by Demetria Obilor (@demetriaobilor) on

 

 

 

Cała sytuacja szybko rozniosła się w sieci. Ludzie zaczęli wspierać dziennikarkę i wpis ze zdjęciem ma już prawie 40 tys. udostępnień. 

 

Obilor była w szoku, kiedy dowiedziała się, że jej tematem zainteresowały się inne media. Nie spodziewała się takiego rozwoju sytuacji. 

 

- Kiedy jesteś w telewizji, ludzie wytykają cię palcami i musisz się do tego przyzwyczaić - powiedziała reporterka. 

- Ale ta sprawa nie dotyczy wyłącznie mnie, dotyczy wszystkich, którzy bezmyślnie odgadują mój rozmiar, obrażają wielu ludzi, na wielu różnych poziomach. Kiedy zobaczyłam ile mam wsparcia ze strony widzów, poczułam, że muszę o tym powiedzieć głośno - dodaje Demetria Obilor. 

 

Tak więc Obilor odpowiedziała w filmie wideo, który opublikowała na swoim Facebooku: 


 

To nie pierwszy taki przypadek złośliwych komentarzy w stronę tej dziennikarki. Wcześniej, pracując jeszcze dla telewizji w Las Vegas, dostała m.in. e-mail o wyglądzie jej włosów, zapewniający, że na pewno ich nie myje i muszą brzydko pachnieć. 

 

 

Nothing mutual about my funds tho

A post shared by Demetria Obilor (@demetriaobilor) on

 

 

 

It's lit #vegas

A post shared by Demetria Obilor (@demetriaobilor) on

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię