9 listopada 2017

Reebok rozpoczął współpracę z Victorią Beckham

Marka Reebok nawiązała współpracę z ikoną współczesnej mody, Victorią Beckham! W 2018 roku, w ramach długofalowego partnerstwa, zaprezentowana zostanie kolekcja Reebok x Victoria Beckham. Znana projektantka dołączyła tym samym do grona wyjątkowych osobowości - Ariany Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman i Teyany Taylor - które wraz z marką wspierają kobiety w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie.

 

Kolaboracja Reebok i Victoria Beckham 

 

Znakiem rozpoznawczym Victorii Beckham są nowoczesne projekty inspirowane niezależnością, siłą i pewnością siebie. Podobne wartości podkreśla w swoich działaniach Reebok, który niezmiennie od lat stawia kobiety i ich potrzeby na pierwszym miejscu. Marka realizuje swoją misję poprzez partnerstwa, innowacyjne produkty oraz kampanie marketingowe z udziałem charyzmatycznych osobowości ze świata mody, muzyki i sportu, które codziennie inspirują setki osób do pokonywania granic i stawania się najlepszą wersją siebie.

 

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham zostanie zaprezentowana pod koniec 2018 roku. Stanowi ona część Reebok Innovation Collective, inicjatywy, która skupia się na rozwijaniu i udoskonalaniu oferty ubrań i butów zgodnie z najnowszymi trendami, zarówno w przypadku koncepcyjnych projektów rodem z wybiegu po rzeczy trafiające na sklepowe półki. W ramach realizacji tej idei Reebok nawiązał szereg ważnych partnerstw, które wzmocniły pozycję marki w świecie mody i technologii. Przyczyniła się do tego współpraca z wieloma znanymi domami, takimi jak Cottweiler, Vetements czy David Clark Company.

 

 

 

Morning run! x VB #ReebokxVictoriaBeckham

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

 

Reebok szczególnie ceni kobiety, które są nie tylko wpływowe, ale również zdeterminowane do tego, aby zmieniać świat. Taką osobą jest Victoria Beckham, wizjonerka, która zarówno w swoich projektach, jak i w działalności wykraczającej poza branżę mody, motywuje kobiety do stawiania się lepszymi.

 

 

- Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok idee tą realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań - powiedziała Victoria Beckham.

 

 

Day one x VB #ReebokxVictoriaBeckham @reebok

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

 

Nie możemy doczekać się wyników ich współpracy!

 

 

Good morning Boston! x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię