9 listopada 2017

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce grudniowego SHAPE [FOTO]

Wygląda pięknie!

Agnieszka Woźniak-Starak to z całą pewnością gwiazda dużego formatu. Barwna, telewizyjna postać, której uśmiech nigdy nie znika z ust. Mijają dokładnie 4 lata od jej pierwszej okładki SHAPE, również do grudniowego numeru. Cieszymy się, że ponownie na niej zagościła. Powodów jest kilka, ale jeden jest pewny - nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak teraz!

 

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce grudniowego SHAPE

 

 

- Świat jest dzisiaj bardzo dynamiczny, wszyscy ciągle gdzieś pędzimy, ścigamy się z czasem, a ja nienawidzę żyć w ciągłym biegu - mówi Agnieszka Woźniak-Starak. 

Luksusem jest dla niej chwila dla siebie i moment, w którym nic nie musi robić. 

 

Trening Agnieszki Woźniak-Starak

 

- Wstyd się przyznać, ale w szkole najczęściej uciekałam z WF-u - zdradza gwiazda. A jak jest teraz?

 

Agnieszka nie wyobraża sobie kilku dni bez treningu. Pokochała aktywność fizyczną i nie odmawia jej sobie nawet na wyjazdach. Co dokładnie ćwiczy? O szczegółowym planie treningowym przeczytasz w najnowszym SHAPE.

 

 

To już jutro!! Wspaniały, grudniowy numer SHAPE z niesamowitą @aga_wozniak_starak na okładce. Jest to numer specjalny, ponieważ ostatni pod przewodnictwem naszej cudownej naczelnej @edytalitwiniuk.pl To ona, mimo bardzo dynamicznej pracy w wydawnictwie, była zawsze uśmiechnięta i to ona zawsze widziała wszystko w kolorowych barwach. Dziękujemy za wsparcie, zawsze pełną gotowość do pracy, głowę niesamowitych pomysłów, profesjonalizm oraz całe serducho włożone w redakcję EDYTA DZIĘKUJEMY! Bez Ciebie ten SHAPE nie byłby tym jakościowym magazynem, którym jest teraz @edytalitwiniuk.pl @justyna_kozlowska_domagala @monika_mozgala Katarzyna Madziar, Anna Rokicka-Żuk DREAM TEAM forever PS Ten Instagram to jej pomysł w 18 miesięcy, zebrało Was się prawie 14 tys. osób, za które bardzo dziękujemy!! JAKOŚĆ a nie ilość JESTEŚCIE THE BEST!! #SHAPE #SHAPEpl #AgnieszkaWozniakStarak #EdytaLitwiniuk #fitfam #SHAPEsquad #fitness #fitmama #fitnessmom #momtobe #beautiful #fitmodel #SHAPEmagazine #healthylifestyle #healthydiet #teamwork #motivation #inspiration #fitnessgirl #gymspo #gymlife #instagirl

A post shared by SHAPE.pl (@shape.pl) on

 

Grudniowy numer to także ostatni pod przewodnictwem redaktor naczelnej Edyty Litwiniuk, której rodzina niedługo się powiększy. Gratulujemy i zarazem dziękujemy za wspaniałe 18 miesięcy! 

 

 

#girlpower

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

 


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię