2 listopada 2017

Szczupła Mila Kunis rok po porodzie [FOTO]

Wygląda obłędnie!

Wybranka Ashtona Kutchera równo rok temu urodziła ich drugie dziecko, syna Dimitriego. Razem z córeczką Wyatt tworzą zgraną i normalną, jak na miarę hollywoodzkiego showbiznesu, rodzinę. Dieta i aktywność fizyczna zdziałały cuda, ponieważ aktorka wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. 

 

Mila Kunis w ciąży 

 

Gwiazda pięknie prezentowała się z brzuszkiem w obydwu ciążach. Wyglądała na szczęśliwą, mimo kilku dodatkowych kilogramów. 

 

 

Najnowsze zdjęcia gwiazdy jednak szokują, ponieważ nie miała aż tak szczupłej figury nawet grając rolę baleriny w Czarnym Łabędziu. Podobno to zasługa zwiększonej ilości treningów łączących kardio oraz ćwiczenia dynamiczne. Gwiazda trenowała nie 3 razy w tygodniu jak dotychczas, ale zwiększyła swoją aktywność do 5 dni w tygodniu. Dużo także spacerowała z dziećmi. Przestrzegała diety, w której ograniczyła spożycie węglowodanów, zwiekszając liczbę białka i dobrych tłuszczów. Jesteśmy pod wrażeniem motywacji! 

 

 

Widać, że macierzyństwo jej służy! Mila wygląda seksownie i bardzo kobieco. Aż trudno sobie ją teraz wyobrazić w ulubionej bluzie z kapturem i dresach.

 

 

 

 

Yes,this Is my son's outfit today. #that70sshow #kelsoandjackieforever

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on

 

 

Happy Mother's Day!

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on


PODOBNE

Odniosłaś sukces
w pracy nad sylwetką? Podziel się nim z innymi! Przyślij nam swoją historię